قیمت و رنگ اصلی گلکسی S8 لو رفت

پس از اطلاعات فنی لو رفته از گلکسی S8، نوبت به قیمت و رنگ بندی این دستگاه شده است، براساس اطلاعات درز کرده گلکسی S8 با قیمت ۹۵۰ دلار به فروش خواهد رسید.

قیمت و رنگ اصلی گلکسی S8 لو رفت

به گزارش کلیک ، اگر شما قصد دارید یک دستگاه گلکسی S8 خریداری کنید باید این نوید را به شما داد که این دستگاه در رنگ‌بندی متفاوتی عرضه خواهد شد. امروز شاهد اطلاعات درز کرده در رابطه با قیمت و رنگ بندی دستگاه های گلکسی S8 و گلگسی S8 Plus هستیم.

رنگ های مشکی، طلایی و خاکستری رنگ‌هایی هستند که برای این دو دستگاه در نظر گرفته شده است که هر دو مدل گلکسی S8 با این رنگ ها به بازار عرضه می شوند. این دو دستگاه براساس اطلاعات درز کرده به شرح زیر و با قیمت های مشخص شده به بازار عرضه می شوند.

گلکسی S8 با حافظه ۶۴ گیگابایت با قیمت ۹۵۰ دلار عرضه می شود.

گلکسی S8 Plus با حافظه ۶۴ گیگابایتی با قیمت ۱۰۵۰ دلار عرضه می شود.

اطلاعات درز کرده در رابطه باقیمت و رنگ دستگاه گلکسی S8

شاید در هنگام عرضه این دستگاه ها قیمت ها کمی بالا و پایین شود و طبعاً نباید انتظار داشت که همین قیمت ها در روز رونمایی نیز دیده شود ولی باید به این نکته اشاره کرد که این دستگاه ها دارای صفحه نمایش AMOLED و لبه به لبه و هم‌چنین مجهز به اسکنر عنبیه چشم خواهد بود، به همین دلیل باید انتظار قیمت بالا را نیز در ازای این امکانات داشت.

شاید از نظر بسیاری از کاربران حافظه ۶۴ گیگابایتی در ازای قیمت بالای گلکسی S8 هم خوانی نداشته باشد ولی باید این مورد را در نظر داشت که هنوز اطلاعاتی از حافظه Micro SD بر روی گلکسی S8 ارائه نشده است. باتری گلکسی S8 شاید یکی از مهم‌ترین بخش های این دستگاه باشد، به دلیل شکست نوت ۷، گلکسی S8 باید از ظرفیت های باتری خوبی برخوردار باشد تا شکست نوت ۷ دوباره تکرار نشود.

اطلاعات درز کرده در رابطه باقیمت و رنگ دستگاه گلکسی S8

در آخر باید به این نکته اشاره کرد که این اطلاعات لو رفته هستند و شاید نتوان به آن‌ها اطمینان صد رد صد کرد، قبل از رونمایی هر دستگاه و هر پرچم دار از کمپانی های بزرگ با انبوهی از خبرهای لو رفته مواجه هستیم و این امر، امری بسیار بدیهی است.

ارسال نظر