قیمت گوشی نوت 9 و زمان عرضه آن مشخص شد

رسانه کلیک - سامسونگ دقایقی پیش به صورت رسمی از گلکسی نوت 9 رونمایی کرد. قیمت گوشی نوت 9 و زمان عرضه نوت 9 به تازگی از سوی این شرکت کره ای مشخص شده است.

قیمت گوشی نوت 9 و زمان عرضه آن مشخص شد

زمان عرضه نوت 9 در مراسم Unpacked سامسونگ اعلام شد. این گوشی هوشمند از تاریخ 24 آگوست (2 شهریور) برای فروش عرضه می شود؛ با این حال علاقه مندان به این محصول از امروز قادر به پیش خرید آن خواهند بود. این احتمال وجود دارد که همانند گلکسی S9 شاهد عرضه این دستگاه در ایران همزمان با عرضه جهانی آن باشیم.

در مراسم آنپکت سامسونگ علاوه بر زمان عرضه نوت 9 شاهد انتشار قیمت گوشی نوت 9 نیز بودیم. این گوشی هوشمند در مقایسه با نسل گذشته خود با قیمت بالاتری در اختیار کاربران قرار می گیرد. قیمت گوشی نوت 9 در نسخه 128 گیگابایتی به همراه 6 گیگابایت رم برابر با 999 دلار است.

این فبلت در نسخه ای دیگر نیز به بازار عرضه می شود. قیمت گوشی نوت 9 در نسخه مجهز به 8 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی برابر با 1250 دلار است.

زمان عرضه نوت 9

در حالی که گلکسی نوت 9 در 4 رنگ معرفی شده است، در بازارهای مختلف با رنگ های متفاوتی در اختیار خریداران قرار می گیرد؛ برای مثال خریداران در ایالات متحده آمریکا قادر به سفارش این دستگاه در رنگ های آبی اقیانوسی و بنفش اسطوخودوسی هستند.

این دستگاه شرکت سامسونگ در انگلستان در رنگ های مشکی، آبی اقیانوسی و بنفش اسطوخودوسی به فروش می رسد. قیمت گوشی نوت 9 (نسخه 128 گیگابایتی) برابر با 899 پوند و نسخه 512 گیگابایتی آن 1099 پوند است.

در کشورهای اروپایی از جمله آلمان با تبدیل ارز به قیمت های 999 یورو و 1249 یورو برای نسخه های 128 گیگابایتی و 512 گیگابایتی می رسیم.

ارسال نظر