گوشی لنوو Z5 قدرت شارژدهی عجیبی دارد؛ 30 دقیقه مکالمه به ازای صفر درصد شارژ!

رسانه کلیک - تا به امروز اطلاعات زیادی در رابطه با گوشی هوشمند لنوو Z5 منتشر شده است. بر اساس جدیدترین تیزر، کاربران می توانند با این دستگاه در حالت بدون شارژ تا 30 دقیقه مکالمه کنند!

گوشی لنوو Z5 قدرت شارژدهی عجیبی دارد؛ 30 دقیقه مکالمه به ازای صفر درصد شارژ!

در ماه ژوئن از گوشی هوشمند لنوو Z5 به صورت رسمی رونمایی می شود. به نظر می رسد شرکت سازنده این اسمارت فون قصد دارد تا زمان معرفی این محصول برخی از ویژگی های آن را برای کاربران فاش کند.

در گذشته اطلاعات زیادی در رابطه با این محصول منتشر شده است. این گوشی هوشمند از نسبت نمایشگر به بدنه 95 درصد بهره می برد ( لنوو Z5 در تیزر جدید به نمایش گذاشته شد؛ نسبت نمایشگر به بدنه بالاتر از 95 درصد ). لنوو برای این محصول خود 4 ترابایت حافظه داخلی در نظر گرفته است ( گوشی لنوو زد 5 به 4 ترابایت حافظه داخلی مجهز می شود ).

شارژدهی باتری گوشی هوشمند لنوو Z5 در حالت استندبای به 45 روز می رسد ( باتری لنوو Z5 تا 45 روز در حالت استندبای کاربر را همراهی می کند ). در حالی که ظرفیت باتری این دستگاه مشخص نشده است، معاون مدیر عامل لنوو ادعا می کند که کاربر در زمان شارژ 0 درصد می تواند با زد 5 به مدت 30 دقیقه تا 1 ساعت مکالمه کند!

اگرچه لنوو اطلاعات مربوط به شارژدهی این دستگاه را منتشر کرده است، ولی ظرفیت باتری و همچنین نحوه مدیریت آن توسط لنوو برای ما نامشخص است. در گذشته نمونه تصاویر گرفته شده با دوربین این دستگاه در فضای مجازی منتشر شده بود ( نمونه تصاویر گرفته شده با گوشی لنوو Z5 پیش از رونمایی خبرساز شد ).

لنوو برای آینده نزدیک مراسمی را در نظر نگرفته است؛ با این حال در گذشته آقای Chang Cheng اعلام کرده بود که در آینده شرکت لنوو دعوتنامه های مراسم خود را برای اهالی رسانه ارسال خواهد کرد.

ارسال نظر