جزئیات بیشتر درباره گوشی رول شدنی ال جی و پرچمدار Rainbow

رسانه کلیک - کمپانی ال جی برای سال 2021 دست کم سه محصول جدید، از جمله یک گوشی ارزان قیمت 5G، یک دستگاه رول شدنی و یک گوشی پرچمدار را عرضه خواهد کرد.

جزئیات بیشتر درباره گوشی رول شدنی ال جی و پرچمدار Rainbow

کمپانی ال جی در تلاش برای تازه سازی تجارت خود، دست کم سه مدل گوشی هوشمند جدید را در سال 2021 عرضه می کند. طبق گزارشی از رسانه خبری ETNews، این کمپانی کره ای سه محصول جدید شامل یک گوشی ارزان قیمت، یک دستگاه رول شدنی و یک گوشی پرچمدار سنتی را در نیمه اول سال آینده روانه بازار خواهد کرد.

گفته می شود که گوشی هوشمند رول شدنی، اسکرول شدنی و کشیدنی ال جی، به نمایشگر 6.8 اینچی مجهز است که اندازه آن تا 7.4 اینچ افزایش می یابد (اسکرول می شود). این افزایش شاید چندان به چشم نیاید، اما در عوض فاقد جنبه های منفی و مشکلات به وجود آمده در دستگاه های انعطاف پذیر (فولدشدنی) است. ظاهرا گوشی رول شدنی ال جی باریک تر و سبک تر از همتایان انعطاف پذیر خود بوده و در عین حال، طراحی نمایشگر آن هیچ نوع اثری از چروکی و چین خوردگی را به جای نمی گذارد.

اگر طبق شایعات منتشر شده، دستگاه رول شدنی ال جی در ماه مارس سال 2021 عرضه شود، آنگاه نخستین گوشی هوشمند اسکرول شدنی خواهد بود که به یک شرکت نامدار و معروف تعلق دارد. اوپو یکی از رقبای LG در تولید گوشی رول شدنی بوده و ظاهرا سامسونگ نیز به زودی وارد این عرصه می شود.

طراحی عجیب و غریب گوشی رول شدنی ال جی احتمالا برای برخی کاربران بسیار ناآشنا است، اما این کمپانی کره ای طرفداران فاکتور فرم سنتی خود را ناامید نکرده است. گوشی رینبو (Rainbow) به عنوان نخستین پرچمدار سال 2021، دارای طراحی مشابه با Velvet است، اما به طور موثر و شایسته ای جایگزین LG V70 خواهد شد. گفته می شود که پرچمدار رینبو مجهز به تراشه اسنپدراگون 888 بوده و از قلم فعال Wacom پشتیبانی می کند. اگر در این سال کمپانی سامسونگ هیچ دستگاه نوت جدیدی را عرضه نکند، آنگاه گوشی رینبو ممکن است تنها محصول مشابه با نوت در بازار باشد. پیش بینی شده که پرچمدار Rainbow نیز در ماه مارس سال 2021 در دسترس قرار می گیرد.

در پایان باید به گوشی هوشمند 5G ارزان قیمت ال جی، به نام Q83 اشاره کرد. این دستگاه نیز احتمالا در نیمه اول سال 2021 عرضه خواهد شد. با اینکه Q83 به جذابیت دو مدل قبلی نیست، اما فناوری 5G را با هزینه کمتری در اختیار کاربران قرار می دهد.

ارسال نظر