Dropbox بالاخره در نسخه بتا با سیستم‌های Mac همگام‌سازی می‌شود

رسانه کلیک - Dropbox به دلیل امکانت همگام سازی محدود در مقایسه با iCloud، تا حدی نسبت به این رقیب برای برخی کاربران جذابیت کمتری داشت.در حالی که سرویس‌های اپل می توانند پوشه دسکتاپ و اسناد شما را همگام کنند اما شما باید برای همگام سازی یک پوشه از خدمات Dropbox استفاده کنید. البته ممکن است این سرویس گزینه دوم شما برای فضای ذخیره سازی ابری باشد!

Dropbox بالاخره در نسخه بتا با سیستم‌های Mac همگام‌سازی می‌شود

در حالی که سرویس‌های اپل می توانند پوشه دسکتاپ و اسناد شما را همگام کنند اما شما باید برای همگام سازی یک پوشه از خدمات Dropbox استفاده کنید. البته ممکن است این سرویس گزینه دوم شما برای فضای ذخیره سازی ابری باشد!

براساس اعلام تیم 9to5Mac، آخرین نسخه بتا Dropbox برای خانواده Mac امکان همگام سازی دسکتاپ ، اسناد و آپلود شده‌های شما را دارد. این به روزرسانی فقط چند هفته پس از تغیر در ساختار موتور همگام سازی هسته ای Dropbox انجام می‌شود تا آپدیت و بهبود قابلیت اطمینان بهتری انجام شده باشد.

البته این قابلیت تنها در صورتی در دسترس است که شما یک از فضای ذخیره‌سازی از Dropbox خریداری کرده باشید با این وجود، اگر می‌خواهید فضای ذخیره سازی ابری داشته باشید که بیشتر به عنوان یک پشتیبان با امنیت نسبتا بالا برای فایل‌های خاص استفاده شده، این سرویس مفید خواهد بود
ارسال نظر