با محتوای اولین بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare آشنا شوید

رسانه کلیک - طبق گفته شرکت اکتیویژن، اولین بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare در روز دوازدهم آذر ماه در اختیار تمامی بازیکنان قرار می گیرد.

با محتوای اولین بتل پس بازی Call of Duty: Modern Warfare آشنا شوید

چیزی در حدود یک ماه از انتشار جدیدترین نسخه سری پرطرفدار کال اف دیوتی به نام Call of Duty: Modern Warfare می گذرد و این عنوان به لطف گیم پلی مهیج و جذاب خود، تا به امروز با استقبال عالی بازیکنان روبه‌رو شده است. مشابه نسخه های قبلی مجموعه، این اثر نیز به مرور میزبان آپدیت ها و بسته های الحاقی مختلف خواهد بود تا همواره محتوای جدیدی از قبیل نقشه ها و سلاح تازه ای را تقدیم بازیکنان کند.

در همین راستا، همان طور که شرکت اکتیویژن وعده داده بود، زمان چندان زیادی به عرضه اولین فصل یا همان بتل پس بازی باقی نمانده و استودیوی «اینفینیتی وارد» چندی پیش با انتشار یک تصویر، رسما از این بسته الحاقی رونمایی و جزئیاتی از محتوای آن منتشر کرد. با استناد به گفته های سازندگان، بازیکنان هر سه پلتفرم از روز دوازدهم آذر ماه سال جاری (3 دسامبر) می توانند به تجربه اولین بتل پس بازی بپردازند. در جریان این فصل، سه نقشه برای بخش چندنفره آنلاین به نام های Crash، Shipment و Vacant، نقشه Port برای حالت Ground War و همچنین محیط های جدید تحت عناوین Cargo و Atrium برای حالت گان فایت (Gunfight) راهی بازی می شود که هر یک حس و حال مهیجی از جنگ های مدرن را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

افزون بر نقشه ها، در پی این بتل پس حالت های جدیدی تحت عناوین Reinforce، Gunfight OSP و Infected نیز به بخش چندنفره آنلاین اضافه می شود. از دیگر محتوای این بسته الحاقی می توان به تجربیات جدید حالت Spec Ops اشاره کرد که به نام های Just Reward، بمب اسکوئاد، گراندد و Pitch Black شناخته می شوند. سلاح جدید RAM-7 و Holger-26 نیز طی این به‌روزرسانی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

فراموش نکنید که بازیکنان تمامی پلتفرم ها به صورت رایگان به همه محتوای اولین بتل پس بازی دسترسی خواهند داشت و برای دریافت این بسته الحاقی نیازی به خرید سیزن پس و یا پرداخت هزینه اضافی نیست.

شایان ذکر است؛ بازی محبوب کال اف دیوتی مدرن وارفر در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم پی سی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد و نسخه استاندارد آن هم اکنون با قیمت 59.99 دلار در فروشگاه های رسمی به فروش می رسد. همچنین، شما هم اکنون می توانید نسخه موبایل مجموعه تحت عنوان «کال اف دیوتی: موبایل» را به صورت کاملا رایگان روی گوشی های آیفون و اندرویدی تجربه کتید.

ارسال نظر