دنباله Horizon Zero Dawn در راه است؟

رسانه کلیک - شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی خوشنام گوریلا گیمز در حال حاضر روی ساخت و توسعه دنباله Horizon Zero Dawn فعالیت می کند.

دنباله Horizon Zero Dawn در راه است؟

بدون هیچ شک و تردیدی، Horizon Zero Dawn را نه تنها باید جزء یکی از بهترین عناوین ویدیویی نسل هشتم دانست، بلکه این اثر به لطف گیم پلی فوق العاده مهیج و روایت داستان عالی و درگیرکننده، جای ویژه ای در میان بازی های انحصاری کنسول های پلی استیشن دارد. به سبب همین موفقیت، حال که بیش از دو و نیم سال از انتشار بازی می گذرد، به نظر می رسد که استودیوی گوریلا گیمز به دنبال خلق دنباله مجموعه «هورایزن زیرو داون» بوده و برای تحقق این هدف، نیروهای جدیدی جذب می کند.

به بیان دقیق تر، گوریلا گیمز به تازگی فهرست شغلی جدیدی را به اشتراک گذاشته که بر اساس آن، ظاهرا این استودیو به دنبال جذب برنامه نویس، آرتیست و انیماتور است. اگرچه در این آگهی استخدام هیچ اسمی از دنباله Horizon Zero Dawn به چشم نمی خورد، اما بر اساس شواهد قبلی، گروهی بر این باورند که این استودیو هم اکنون روی خلق بازی مذکور فعالیت می کند. از طرفی، در بخش توضیحات این بیانیه به طراحی گرافیک پوشش گیاهی سری هورایزن اشاره شده که تا حدودی صحت این گمانه زنی ها را افزایش داده است.

توضیحات آگهی استخدام گوریلا گیمز به شرح زیر است:

در استودیوی گوریلا گیمز، چهار تیم برای طراحی بخش ها و محیط های گوناگون بازی در نظر گرفته شده است. وظیفه یکی از این تیم ها، طرحی پوشش گیاهی به صورت زیبا و خیره کننده است. ما طراحی این مدل های سه بعدی را به طور کامل از ابتدا شروع می کنیم. بر این اساس، تیم ما قادر به خلق جهانی است که با استانداردهای گرافیکی صنعت بازی های ویدیویی مطابقت دارد.

ساخت دنباله Horizon Zero Dawn چندان هم دور از انتظار نیست، چرا که نسخه اول این مجموعه در نسل هشتم به خوبی درخشیده و به خوبی در دل بازیکنان جا گرفته است. از طرفی، از آنجا که کنسول نسل نهم سونی یعنی پلی استیشن 5 در تعطیلات سال 2020 میلادی راهی بازار می شود، به نظر می رسد این شرکت برای عرضه آثار انحصاری روی استودیوی گوریلا گیمز و دنباله این فرانچایز پرطرفدار حساب ویژه ای باز کرده که بدین ترتیب، می توان آینده روشنی را برای بازی پیش بینی کرد.

این اولین باری نیست که توسعه دهندگان به طور غیرمستقیم به ساخت و عرضه دنباله Horizon Zero Dawn اشاره می کنند. در همین رابطه، اوایل سال جاری بود که خانم جنینا گاوانکار، صداپیشه یکی از شخصیت های فرعی در بسته الحاقی The Frozen Wilds، با حضور در جشن جنگ ستارگان و گفت و گو با رسانه های خارجی، خاطرنشان کرد که دنباله این مجموعه بی نظیر خواهد بود ( دنباله بازی Horizon Zero Dawn ساخته می شود! ).

با همه این ها، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی و گوریلا گیمز تا به این لحظه هیچ حرفی از نسخه دوم بازی نزده اند و تمامی این صحبت ها بر اساس حدس و گمان بیان شده است. با توجه به عرضه کنسول پلی استیشن 5 در اواخر سال آینده، باید منتظر ماند و دید که این استودیو در چه زمانی از پروژه بعدی خود رونمایی خواهد کرد.

ارسال نظر