فروش بازی Borderlands 3 به بیش از 5 میلیون نسخه رسید

رسانه کلیک - شرکت توکی گیمز چندی پیش کنفرانس خبری خود رسما اعلام کرد که فروش بازی Borderlands 3 در عرض پنج روز اخیر از مرز 5 میلیون نسخه عبور کرده است.

فروش بازی Borderlands 3 به بیش از 5 میلیون نسخه رسید

کمتر از دو هفته از انتشار یکی از بزرگ ترین آثار سال جاری میلادی تحت عنوان بوردرلندز 3 می گذرد. عنوانی که اگرچه انقلاب بزرگی در مجموعه پرطرفدار خود به وجود نیاورده، اما با در پیش گرفتن مسیر تکامل به بهترین نسخه سری تبدیل شده و گیم پلی فوق العاده مهیج و جذابی را تقدیم بازیکنان و به خصوص هواداران خود می کند. جدا از این پیشرفت ها، این بازی از لحاظ فروش نیز عملکرد بی نظیری نسبت به نسخه های فرانچایز داشته و چه بسا در این میان رکوردهای جدیدی را نیز به نام خود ثبت کرده است.

در همین راستا، چندی پیش توکی گیمز در جریان کنفرانس خبری خود گزارش جدیدی از میزان فروش بازی Borderlands 3 منتشر کرد که تعجب شماری از بازیکنان را برانگیخته است. به گفته این شرکت، بوردرلندز 3 در پنج روز اول انتشار خود توانسته بیش از 5 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته باشد که بی شک رقم قابل توجه و تحسین آمیزی است. گفته شده قریب به 70 درصد از این فروش پنج میلیونی مربوط به فروش نسخه دیجیتال است که ظاهرا نسخه رایانه شخصی بازی سهم زیادی را در اختیار دارد.

ماجرا صرفا به فروش 5 میلیون نسخه ای بازی در پنج روز نخست عرضه خود ختم نشده و میزان فروش این عنوان چیزی در حدود 50 درصد بیشتر از فروش Borderlands 2 است. به لطف این آمار و ارقام، نه تنها رکورد سریع ترین فروش در میان بازی های توکی گیمز هم اکنون به Borderlands 3 تعلق یافته، بلکه این اثر به عنوان پرفروش ترین بازی پی سی این شرکت در طول پنج روز اول انتشار لقب گرفته است.

فروش بازی Borderlands 3

در ادامه، توکی گیمز اعلام کرد که درآمد حاصل از فروش بازی Borderlands 3 و نسخه های پیشین این مجموعه محبوب این بار به بیش از یک میلیارد دلار رسیده که این موضوع، رکورد جدیدی را در کارنامه این شرکت به ثبت رسانده است. با عنایت به این صحبت ها، بوردرلندز هم اکنون به عنوان دومین مجموعه ویدیویی 2K Games به شمار می رود که با فروش خیره کننده خود، درآمدی بالغ بر یک میلیارد دلار برای شرکت ناشر خود به همراه آورد.

در دیگر خبرهای مرتبط با بوردرلندز 3، روز گذشته بود که آقای پاول سیج (Paul Sage)، کارگردان بازی، در جلسه پرسش و پاسخ با ارائه دلایل مختلف، رسما تایید کرد که هیچ شخصیت جدیدی به واسطه بسته های الحاقی به این اثر اضافه نخواهد شد ( منتظر شخصیت جدید در بازی Borderlands 3 نباشید ). شایان ذکر است؛ در حال حاضر می توانید بازی بوردرلندز 3 را روی پلتفرم‌ های پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌ های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنید. به علاوه، به گفته شرکت توکی گیمز، این عنوان در آینده نه چندان دور روی پلتفرم استریم محور گوگل استادیا نیز عرضه خواهد شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با میزان فروش بازی Borderlands 3 در پنج روز اول انتشار خود چیست؟ به نظر شما، آیا این اثر به موفق ترین بازی شرکت توکی گیمز تبدیل می شود؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر