رویداد The Last of Us Part 2 فراتر از تصورها است!

رسانه کلیک - شواهد امر گویای این موضوع است که رویداد The Last of Us Part 2 صرفا به نمایش مختصر از بازی ختم نشده و هواداران میزبان اطلاعات بسیار زیادی خواهند بود.

رویداد The Last of Us Part 2 فراتر از تصورها است!

بدون تردید، اثر «آخرین ما: قسمت دو» یکی از مورد انتظارترین بازی های نسل هشتم کنسول ها به شمار می رود که هواداران چند سالی بی صبرانه منتظر عرضه بازی بوده و برای تجربه آن ثانیه شماری می کنند. البته، با وجود اینکه نزدیک به سه سال از معرفی این عنوان می گذرد، لیکن هنوز ویدیوها و جزئیات چندان زیادی در رابطه با گیم پلی و داستان بازی ارائه نشده و حتی تاریخ انتشار آن همچنان مبهم است. اما خبر خوب این است که ظاهرا این روند به زودی به پایان می رسد و طرفداران دو آتیشه سری The Last of Us در روزهای آینده به طور کامل با این اثر آشنا خواهند شد.

به عبارت دقیق تر، چندی پیش استودیوی ناتی داگ طی پیامی وعده داد که روز سه شنبه دوم مهر ماه (24 سپتامبر) با همکاری شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به دنبال برگزاری یک رویداد ویژه با محوریت The Last of Us Part 2 است. بر اساس گفته ها، سازندگان در جریان این مراسم با دعوت تعدادی از افراد مشهور، بخش های مختلفی از بازی را به نمایش می گذارند. افزون بر این، چندان دور از ذهن نیست که طی این رویداد شاهد تعیین تاریخ انتشار این اثر نیز باشیم.

با همه این ها، گویا رویداد The Last of Us Part 2 صرفا به نمایش و انتشار اطلاعات مذکور خلاصه نشده و این مراسم فراتر از تصور و انتظار بازیکنان خواهد بود. در همین راستا، یک منبع داخلی قابل اعتماد به اسم ZhugeEX اخیرا در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود ادعا کرده که طی این رویداد شاهد نمایش 3 ساعته گیم پلی بازی خواهیم بود. به بیان ساده تر، گفته شده افراد حاضر در این رویداد بازی The Last of Us Part 2 را به مدت 3 ساعت تجربه می کنند که به لطف آن، علاقه مندان نیز بیش از پیش با گیم پلی این عنوان آشنا می شوند.

بازی The Last of Us Part 2

از این رو، ظاهرا در جریان این مراسم یک نسخه دموی قابل بازی بسیار طولانی از این عنوان به نمایش گذاشته می شود که به واسطه آن، بی شک اطلاعات و جزئیات زیادی از داستان گرفته تا گیم پلی و مکانیزم های دیگر بازی ارائه خواهد شد. البته، فراموش نکنید که ناتی داگ و سونی هنوز هیچ واکنشی در قبال این گزارش ها از خود نشان نداده اند و جزئیاتی از برنامه های سازندگان طی این رویداد مهم در دست نیست.

همان طور که اشاره کردیم، بازی The Last of Us Part 2 هنوز تاریخ انتشار دقیق و چه بسان تقریبی ندارد. با این حال، با توجه به اینکه دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در اواخر سال آینده میلادی جای خود را به کنسول های نسل بعدی یعنی ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 5 می دهند، بی شک این اثر نیز نهایتا پایان سال 2020 به دست بازیکنان خواهد رسید.

حال، دیدگاه شما در رابطه با رویداد The Last of Us Part 2 چیست؟ به نظر شما، چه اطلاعاتی در جریان این مراسم به اشتراک گذاشته خواهد شد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر