ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رو به اتمام است

رسانه کلیک - استودیوی ریسپاون اینترتینمنت طی پیامی رسما اعلام کرد که فرآیند توسعه و ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به‌زودی به پایان می‌رسد.

ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رو به اتمام است

سری جنگ ستارگان نه تنها هواداران زیادی در دنیای سینمایی دارد، بلکه در صنعت بازی های ویدیویی نیز بازیکنان فراوانی از تجربه نسخه های این مجموعه لذت می برند. با این وجود، نسخه های چند سال اخیر فرانچایز جنگ ستارگان تعریف چندانی ندارند و به خاطر کم کاری های سازندگان آن طور که باید و شاید انتظار همه هواداران را برآورده نکردند. در پی این موضوع، شرکت الکترونیک آرتز وظیفه ساخت نسخه بعدی بازی به نام Star Wars Jedi: Fallen Order را بر عهده استودیوی بااستعداد «ریسپاون اینترتینمنت» محول کرد تا این سری بار دیگر به دوران اوج خود بازگردد.

از این رو، بازی «استار وارز جدای: فالن اوردر» هم اکنون فرآیند ساخت خود را در استودیوی ریسپاون اینترتینمنت طی می کند و نزدیک به دو ماه با انتشار آن فاصله داریم. در این میان، شواهد امر گویای این موضوع است که مراحل توسعه این اثر رو به پایان است و سازندگان همان طور که وعده داده اند، بازی در تاریخ مقرر به دست بازیکنان خواهد رسید.

به بیان دقیق تر، آقای جان ابنجر (John Ebenger)، کارگردان سینمایی Star Wars Jedi: Fallen Order، چندی پیش در صفحه شبکه اجتماعی توییتر از روند توسعه بازی خبر داد. به گفته او، مراحل ساخت این اثر مورد انتظار تا به امروز نه تنها مطابق برنامه ریزی ها پیش رفته، بلکه این روند به‌زودی تکمیل خواهد شد. بر این اساس، در صورتی که هیچ ایراد فنی خاصی در بازی به چشم نخورد، شرکت الکترونیک آرتز در تاریخ مقرر آن را راهی پلتفرم های مقصد خود می کند.

البته، فراموش نکنید که این خبر به معنی پایان کامل روند ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نیست و صرفا از رو به اتمام بودن توسعه این عنوان حکایت دارد. هرچند، با توجه به گفته های جان ابنجر، انتظار می رود طی چند هفته آینده شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی ریسپاون اینترتینمنت رسما از اتمام کامل پروسه ساخت این عنوان خبر دهند.

داستان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order کمی پس از حوادث اثر Star Wars: Revenge of the Sith روایت می شود؛ جایی که نیروهای جدای به دستور امپراطور خائن شناخته می شوند و توسط نیروهای امنیتی تحت تعقیب و گریز قرار دارند. حال، شما در نقش یک شوالیه جدای به نام کال کستیس (Cal Kestis) برای نجات جانتان، به همراه درویدی از دست مامورهای امپراطور فرار و ماجراجویی های عجیب و غریب خود را آغاز می کنید. نکته بسیار مهم در رابطه با این اثر، نبود بخش چندنفره آنلاین در آن است که سازندگان از ابتدای کار روی روایت داستان و بخش کمپین بازی متمرکز هستند.

شایان ذکر است؛ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ 24 آبان ماه امسال (15 نوامبر سال جاری میلادی) توسط شرکت الکترونیک آرتز روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر می شود. در صورتی که در خرید این عنوان مصمم هستید، بد نیست بدانید که هم اکنون نسخه های مختلف بازی در فروشگاه های رسمی به فروش می رسد که با پیش خرید آن از یک سری مزایا و هدایا بهره مند خواهید شد.

ارسال نظر