احتمال رونمایی از پلتفرم SiriOS در WWDC 2020

رسانه کلیک - به استناد اخبار و گزارش های منتشر شده، احتمال رونمایی از پلتفرم SiriOS در کنفرانس جهانی توسعه ‌دهندگان اپل 2020 وجود دارد.

احتمال رونمایی از پلتفرم SiriOS در WWDC 2020

بر اساس آخرین گزارش های منتشر شده، شرکت Mangrove Capital Partner ادعا کرده که اپل در کنفرانس جهانی توسعه ‌دهندگان 2020 از پلتفرم SiriOS رونمایی می کند. در حال حاضر مشخص نیست که این پلتفرم دقیقا چه ویژگی هایی دارد و هم اکنون افراد فعال در این حوزه تصور روشنی از کارایی آن ندارند.

گزارش ها حاکی از آن هستند که پلتفرم SiriOS که به احتمال زیاد در کنفرانس جهانی توسعه ‌دهندگان اپل 2020 رونمایی می شود، نوآوری در صنعت تکنولوژی را تسریع خواهد کرد.

اگرچه در حال حاضر اطلاعات خاصی از SiriOS به دست نیامده؛ با این حال این پلتفرم احتمالا فارغ از اینکه در iOS و macOS اجرا می شود، به صورت مجزا توسعه پیدا خواهد کرد. دولوپرها برنامه های خود را با استفاده از SiriOS و با علم به این که این سیستم از طریق سایر پلتفرم های اپ قابل دسترسی است، نوشته و اجرا خواهند کرد.

علاوه بر این ها، SiriOS احتمالا به کارایی بیشتر هوم پاد نیز کمک خواهد کرد. در حال حاضر، هوم پاد به دلیل محدودیت های اعمال شده از سوی سیری دارای کمبودهایی در مقایسه با رقبای خود است. لازم به ذکر است؛ در حال حاضر اپل در این رابطه اظهار نظری نکرده و همچنین منبع قابل اعتمادی نیز اشاره ای به سیستم عامل جدید این شرکت نکرده است.

استفاده از دستیارهای صوتی اخیرا بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند و سایر تولیدکنندگان بسیار محبوبیت یافته است. SiriKit یکی دیگر از پلتفرم های تولید شده توسط اپل است که اکنون توسط دولوپرها مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین SiriOS نیز می تواند در این راستا موفق ظاهر شود. انتظار می رود در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از این پلتفرم به اینترنت راه پیدا کند.

ارسال نظر