نقشه های جدید بازی Battlefield V معرفی شد

رسانه کلیک - در جریان رویداد EA Play 2019، شرکت الکترونیک آرتس با همکاری استودیوی دایس از نقشه های جدید بازی Battlefield V رونمایی و زمان عرضه آن ها را مشخص کرد.

نقشه های جدید بازی Battlefield V معرفی شد

بازی بتلفیلد V اگرچه در برخی زمینه ها عملکرد تحسین آمیزی داشت و تجربه حضور در جنگ جهانی دوم را با شکل و شمایل هیجان انگیزی برای بازیکنان به ارمغان آورد، اما هرگز نمی توان آن را به عنوان بهترین اثر مجموعه Battlefield دانست. با این حال، شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی دایس همچنان به پشتیبانی از این بازی ادامه می دهند و مطابق وعده های خود، به مرور زمان محتویات جدیدی از جمله نقشه و سلاح تازه به این عنوان اضافه می کنند.

در جریان رویداد EA Play 2019، سازندگان از محتویات جدید بتلفیلد V سخن گفتند و با انتشار سه تریلر مختلف، از دو نقشه تازه و قسمت پنجم این عنوان رونمایی کردند. اولین نقشه جدید بازی با نام ال‌ سان دن (Al Sun Dan) شناخته می شود که بازیکنان را به صحرای آفریقا برده و روی جنگ های گسترده تمرکز دارد.

با توجه به بزرگی محیط نقشه، به نظر می رسد وسایل نقلیه از جمله تانک و هواپیماهای جنگی در این نقشه، نقش مهمی دارند و استفاده صحیح از آن ها تاثیر به سزایی در پیروزی یک تیم خواهد گذاشت. بر اساس تریلر منتشر شده، این نقشه دارای اردوگاه ها، برج های رادیو و پایگاه های هوایی است. گفته شده نقشه «ال‌ سان دن» در روز 6 تیر ماه (27 ژوئن) منتشر می شود.

دومین نقشه جدید بازی بتلفیلد V، ماریتا (Marita) نام دارد. این نقشه تجربه جنگ در یک روستای کوهستانی را برای بازیکنان رقم می زند که مملو از خانه های کوچک بوده و روی پیاده نظام تمرکز دارد. به گفته شرکت الکترونیک آرتس، این نقشه در ماه جولای سال جاری (تیر - مرداد) به بازی Battlefield V اضافه خواهد شد. در ادامه، استودیوی دایس از قسمت پنجم بازی نیز رونمایی کرد که این قسمت روایتگر جنگ میان ژاپن و ایالات متحده آمریکا بوده و برای عرضه در پاییز امسال برنامه ریزی شده است.

علاوه بر معرفی سه نقشه جدید مذکور، شرکت الکترونیک آرتس در نهایت بازی بتلفیلد V را به سرویس EA Access و Origin Access اضافه کرد. بر این اساس، هم اکنون اعضای سرویس نام برده می توانند این بازی را به صورت رایگان روی دو پلتفرم ایکس باکس وان و پی سی تجربه کنند. این سرویس اشتراکی به زودی در دسترس کاربران کنسول پلی استیشن 4 نیز قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر