منتظر عرضه نسخه بعدی Splinter Cell در آینده نزدیک نباشید!

رسانه کلیک - بر اساس گزارش اخیر وب‌سایت کوتاکو، به نظر می رسد شرکت یوبی سافت همچنان هیچ برنامه‌ای برای ساخت و عرضه نسخه بعدی Splinter Cell ندارد.

منتظر عرضه نسخه بعدی Splinter Cell در آینده نزدیک نباشید!

چند سالی است که خبر ساخت و عرضه نسخه بعدی سری پرطرفدار Splinter Cell به یکی از بحث برانگیزترین مباحث بازیکنان تبدیل شده و با وجود گذشت بیش از شش سال از عرضه آخرین نسخه این مجموعه، شرکت فرانسوی یوبی سافت همچنان آینده مشخصی را برای این فرانچایز در نظر نگرفته و به نظر می رسد این سری در نسل هشتم به طور کامل غایب باشد.

در حالی که هر از چند گاهی گزارش های متنوعی مبنی بر عرضه نسخه بعدی Splinter Cell در فضای مجازی منتشر می شود، اما بر اساس جدیدترین گزارش وب‌سایت کوتاکو، شرکت یوبی سافت در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت نسخه جدید این مجموعه ندارد. چندی پیش سردبیر رسانه مذکور به نام جیسون شرایر (Jason Schreier) برای خاتمه به تمام گزارش ها، سرانجام سوالی در خصوص توسعه نسخه بعدی اسپلینتر سل از چند تن از اعضای شرکت یوبی‌سافت مطرح کرد که در کمال تعجب، تمامی این افراد به صراحت ساخت نسخه بعدی این سری را رد کردند.

آقای جیسون شرایر در این باره می گوید:

از آنجا که بسیاری از بازیکنان قصد دارند بدانند که آیا نسخه بعدی Splinter Cell از راه می رسد یا خیر، من از افراد زیادی در این خصوص سوال کردم. تمام افرادی که با من در ارتباط بودند، به سوال من پاسخ منفی دادند. به گفته آن ها، در حال حاضر هیچ نسخه جدیدی از سری اسپلینتر سل ساخته نمی شود.

لازم به ذکر است؛ این اظهارات بدان معنا نیست که یوبی سافت به طور کلی قید مجموعه اسپلینتر سل را زده و چاره ای جز خداحافظی با شخصیت سم فیشر نداریم. به عبارتی، ممکن است بنا به دلایل مختلفی از جمله نبود بودجه کافی، پروژه توسعه نسخه بعدی این سری در نسل کنونی متوقف شده و یوبی سافت در نسل آینده به سراغ احیای دوباره آن خواهد رفت.

جدیدترین گزارش مالی یوبی سافت از عرضه سه تا چهار بازی AAA تا پایان سال مالی 2019 - 2020 این شرکت حکایت دارد و مهم تر اینکه یوبی سافت طی چند روز آینده در جریان رویداد E3 2019 رسما از بازی های ویدیویی جدید خود رونمایی خواهد کرد.

ارسال نظر