فروش بازی Mortal Kombat 11 به بیش از 1.8 میلیون نسخه رسید!

رسانه کلیک - بر اساس اعلام موسسه آماری سوپر دیتا، فروش بازی Mortal Kombat 11 در نسخه دیجیتال به 1.8 میلیون نسخه رسیده است.

فروش بازی Mortal Kombat 11 به بیش از 1.8 میلیون نسخه رسید!

سری مورتال کمبت از جمله مجموعه های محبوب و قدیمی است که به خاطر ارائه گیم پلی مهیج و سرگرم کننده، طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد و یکی از بهترین آثار ویدیویی سبک مبارزه ای به شمار می رود. نسخه یازدهم این فرانچایز، ساخته استودیوی ندررلم (NetherRealm Studios)، چندی پیش توسط شرکت برداران وارنر روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و پی سی منتشر شد که به لطف نوآوری های قابل تحسین سازندگان، انتظارات اغلب منتقدان را برآورده کرد و امتیازات خوبی را به خود اختصاص داد.

طبق گزارش های اخیر، به نظر می رسد موفقیت بازی Mortal Kombat 11 صرفا به بازخوردهای عالی بازیکنان محدود نشده و این اثر فروش کم نظیری را در اقصی نقاط جهان تجربه کرده است. در همین رابطه، چند روز پیش گروه تحقیقاتی NPD با انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های ماه آوریل سال جاری، از فروش فوق العاده بالای عنوان مورتال کمبت 11 و حضور آن در صدر جدول خبر داد. علاوه بر این ها، شرکت برادران وارنر پیش تر رسما اعلام کرده بود که این اثر رکورد سریع ترین فروش در مجموعه خود را جابه‌جا کرده و استقبال باورنکردنی گیمرها از آن باعث شده تا این عنوان به پرفروش ترین نسخه سری مورتال کمبت در زمان عرضه تبدیل شود.

حال، جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی موسسه سوپر دیتا (SuperData) گویای این موضوع است که میزان فروش نسخه های دیجیتالی بازی Mortal Kombat 11 از زمان عرضه تا به امروز، به بیش از 1.8 میلیون نسخه رسیده است. گفته شده این آمار و ارقام مختص فروش بازی روی یک پلتفرم خاص نیست و این گزارش مربوط به فروش دیجیتالی بازی روی چهار پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه شخصی است.

طبق گزارش های پیشین سوپر دیتا، تنها 400 هزار نسخه از بازی Mortal Kombat X در سال 2015 به صورت دیجیتالی به فروش رسیده است. هرچند، افزایش تمایل شدید بازیکنان به خرید نسخه دیجیتالی بازی ها در چند سال اخیر و تاثیر این موضوع در فروش 1.8 میلیون نسخه ای مورتال کمبت 11 را نباید دست کم گرفت. همچنین، عرضه این اثر روی کنسول نینتندو سوییچ نیز تا حدودی فروش آن را به نسبت نسخه های قبلی افزایش داده است.

ارسال نظر