بازی های رایگان ماه مه پلی استیشن پلاس مشخص شدند

رسانه کلیک – ساعاتی پیش سونی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مه 2019 پلی استیشن پلاس را برای بازیکنان منتشر کرد.

بازی های رایگان ماه مه پلی استیشن پلاس مشخص شدند

پس از انتشار فهرست اسامی بازی های رایگان ماه مه سرویس ایکس باکس لایو گلد، حال این بار شرکت سونی لیست بازی‌ های رایگان ماه بعدی سرویس پرمخاطب پلی‌ استیشن پلاس را در اختیار مشترکین و کاربران خود قرار داده که بر اساس آن، دارندگان کنسول نسل هشتم پلی‌استیشن 4 در ماه مه می‌ توانند به صورت رایگان به تجربه What Remains of Edith Finch و Overcooked بپردازند.

بازی What Remains of Edith Finch یک اثر ویدیویی در سبک ماجراجویی است که با دریافت نمره میانگین 88، در میان سرگرم کننده ترین بازی های چند سال اخیر به چشم می خورد. داستان این بازی حول شخصیت ایدث فینچ می چرخد که پس از بازگشت به خانه خود، با اسرار عجیب و غریبی روبه‌رو می شود. در طرف دیگر، Overcooked یک بازی در سبک شبیه ساز آشپزی است که وجود بخش چندنفره آنلاین و امکان تجربه آن به صورت گروهی، هیجان این عنوان را دو چندان کرده است.

لازم به ذکر است؛ فرصت دریافت بازی های رایگان ماه آوریل سرویس پلی استیشن پلاس طی چند روز آینده به پایان می رسد، لذا چنانچه تا به امروز موفق به دریافت بازی‌ های این ماه نشده‌ اید، هم‌ اکنون دو عنوان The Surge و Conan Exiles برای کنسول پلی‌استیشن 4 را به حساب کاربری خود اضافه کنید.

بازی های رایگان ماه مه 2019 پلی استیشن پلاس

در ادامه می‌ توانید فهرست کامل اسامی بازی های رایگان ماه مه 2019 پلی استیشن پلاس را مشاهده کنید. هر دو عنوان ویدیویی زیر از روز سه شنبه هفدهم اردیبهشت 97 (7 مه 2019) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول پلی‌ استیشن 4 و مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌ گیرد.

بازی‌ های رایگان کنسول پلی‌ استیشن 4

  • What Remains of Edith Finch
  • Overcooked

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه مه 2019 پلی استیشن پلاس در تاریخ یاد شده به فروشگاه رسمی پلی‌ استیشن استور مراجعه کنید.

گفتنی است؛ پلی استیشن پلاس یکی از سرویس‌ های پولی شبکه پلی استیشن نتورک به شمار می‌ رود که کاربران به ازای پرداخت مبالغ مختلف، می‌ توانند در بازه‌ های زمانی گوناگون از مزایای آن از جمله تجربه امکان تجربه بخش چندنفره آنلاین بازی‌ ها، استفاده از تخفیف‌ های هفتگی و دریافت رایگان تعدادی عنوان ویدیویی به صورت ماهانه بهره مند شوند.

ارسال نظر