جدول فروش هفتگی بریتانیا: صدرنشینی The Division 2 ادامه یافت

رسانه کلیک - موسسه «چارت ترک» به تازگی فهرست پرفروش ترین بازی های هفته سوم فروردین 98 در کشور بریتانیا را به اشتراک گذاشته است.

جدول فروش هفتگی بریتانیا: صدرنشینی The Division 2 ادامه یافت

گروه تحلیلگر چارت ترک که وظیفه تهیه و انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را بر عهده دارد، جدیدترین گزارش فروش بازی ها که شامل پرفروش ترین بازی های هفته سوم فروردین 98 می شود را منتشر کرد. بر این اساس، بازی The Division 2 جایگاه هفته گذشته خود را حفظ و برای دومین هفته متوالی، رده نخست جدول را از آن خود کرد. بدین ترتیب، این عنوان ویدیویی پرطرفدار از زمان عرضه تا به امروز در مجموع سه بار در این جایگاه حضور داشته است که از فروش قابل توجه بازی حکایت دارد.

بازی شبیه ساز فوتبال شرکت الکترونیک آرتز به نام FIFA 19 با وجود کاهش 25 درصدی فروش خود، مشابه دیویژن 2 و هفته پیش، جایگاه دوم جدول را همچنان در اختیار دارد. تازه ترین شاهکار استودیوی راک استار گیمز، Red Dead Redemption 2 با یک جهش سه پله ای، در طول این هفته خود را به رده سوم جدول رساند.

میزان فروش دو بازی Mario Kart 8 Deluxe و Yoshi's Crafted World در طول این هفته به ترتیب 6 درصد افزایش و 18 درصد کاهش یافته و این دو اثر جایگاه چهارم و پنجم جدول را به خود اختصاص دادند. یکی دیگر از بازی های موفق شرکت یوبی سافت به نام Assassin's Creed Odyssey هم به لطف اعمال تخفیف مناسب و رویداد فروش ویژه Easter، از حیث فروش با رشد 62 درصدی روبه‌رو شد و با قرارگیری در رده ششم جدول، بار دیگر به جمع 10 بازی پرفروش هفتگی در بریتانیا بازگشت.

سه بازی ویدیویی Sekiro: Shadows Die Twice و New Super Mario Bros. U و Grand Theft Auto V نیز به ترتیب در رده هفتم تا نهم جدول دیده می شوند. بیشترین صعود این هفته مربوط به بازی پرطرفدار Marvel's Spider-Man است که با افزایش فروش چشمگیر 145 درصدی، از رده بیست و نهم جدول به رده دهم جدول نقل مکان کرده است!

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته سوم فروردین 98 در بریتانیا را به همراه جایگاه قبلی و استودیوی سازنده مشاهده کنید. شایان ذکر است؛ جدول زیر مربوط به فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌هاست.

جایگاه کنونی جایگاه قبلی نام بازی شرکت ناشر
1 اول Tom Clancy's The Division 2 یوبی سافت
2 دوم FIFA 19 الکترونیک آرتز
3 ششم Red Dead Redemption 2 راک استار گیمز
4 چهارم Mario Kart 8 Deluxe نینتندو
5 سوم
Yoshi's Crafted World
نینتندو
6 یازدهم Assassin's Creed Odyssey یوبی سافت
7 پنجم Sekiro: Shadows Die Twice اکتیویژن بلیزارد
8 نهم New Super Mario Bros. U نینتندو
9 هشتم Grand Theft Auto V راک استار گیمز
10 بیست و نهم Marvel's Spider-Man سونی
ارسال نظر