بازی Apex Legends بیش از 25 میلیون بازیکن دارد!

رسانه کلیک - مدیر ارشد استودیوی «ریسپاون اینترتینمنت» در جدیدترین بیانیه خود از عبور تعداد بازیکنان بازی Apex Legends از مرز 25 میلیون نفر خبر داد و بار دیگر موفقیت باورنکردنی این اثر را به رخ رقیبانی همچون پابجی و فورتنایت کشید!

بازی Apex Legends بیش از 25 میلیون بازیکن دارد!

در حالی که بازی فورتنایت با تمام قدرت به عنوان بهترین و محبوب‌ترین اثر ویدیویی سبک بتل رویال به شمار می‌رفت و به تنهایی رکوردهای زیادی را در صنعت بازی‌ها جا به جا کرده است، لیکن استودیوی باتجربه ریسپاون اینترتینمنت به زیرکی هر چه تمام به طور غیرمنتظره طی هفته قبلی از اولین بازی بتل رویال خود به نام Apex Legends رونمایی کرد که این سبک پرطرفدار را در جهان سری مشهور تایتانفال برای علاقه‌مندان و بازیکنان به ارمغان آورد.

با وجود اینکه شرکت الکترونیک آرتز و یا استودیوی ریسپاون اینترتینمنت زمینه سازی خاصی برای عرضه بازی Apex Legends انجام نداده بودند و این اثر به طور کاملا ناگهانی به دست بازیکنان رسید، اما گیم‌پلی هیجان انگیز آن باعث شد تا این بازی در روز اول انتشار خود توجه بیش از یک میلیون نفر را به سمت خود جلب کند.

حال، نزدیک به یک هفته از انتشار بازی Apex Legends می‌گذرد و جامعه کاربری این اثر به طرز باورنکردنی در حال رشد و افزایش است، به طوری که بر اساس گزارش جدید شرکت الکترونیک آرتز، در حال حاضر بالغ بر 25 میلیون نفر به تجربه این عنوان ویدیویی پرداخته‌اند! به بیان دقیق‌تر، آقای وینس زامپلا (Vince Zampella)، رئیس ارشد استودیوی ریسپاون اینترتینمنت، در وب‌سایت رسمی بازی Apex Legends اعلام کرد که در طول هفت روز گذشته، این عنوان نزدیک به 25 میلیون بازیکن داشته است. جالب‌تر اینکه رکورد تعداد بازیکنان همزمان این اثر ویدیویی مهیج نیز به چیزی در حدود دو میلیون نفر رسیده است.

آقای وینس زامپلا در خصوص تعداد بازیکنان بازی Apex Legends می‌گوید:

چه هفته‌ای بود! از زمانی که بازی Apex Legends را منتشر کردیم، نزدیک به یک هفته زمان می‌گذرد و در طول این مدت، ما شاهد شکل گیری جامعه بازیکنان این عنوان ویدیویی هستیم که این موضوع بسیار هیجان انگیز بوده و مملو از بازخوردهای عالی و ایده‌های ناب است.

هدف اصلی ما این است که با همکاری شما و جامعه کاربری، این بازی را [به بهترین شکل ممکن] بسازیم. از این رو، همچنان بازخوردها و ایده‌های تحسین آمیز خود را برای ما ارسال کنید، چرا که ما به تمامی آن‌ها را می‌شنویم.

در صورتی که تا به امروز موفق به تجربه عنوان Apex Legends نشده‌اید و یا اطلاعات چندان زیادی در خصوص این بازی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که مقاله « معرفی بازی Apex Legends » در رسانه کلیک را مطالعه کنید. بخشی از این مقاله به شرح زیر است:

خوب یا بد، دوره، دوره‌ تاخت و تاز بازی‌های بتل رویال است. به همین دلیل استودیوی رسپاون، اساتید سبک شوتر اول شخص، هم این فرصت را غنیمت شمرد و بازی Apex Legends در سبک بتل رویال را معرفی و به بازار عرضه کرد که در حال حاضر به عنوان بهترین بازی بتل‌ رویال شناخته می‌شود.

شایان ذکر است؛ بازی بتل رویال Apex Legends روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه سال جاری (چهارم ماه فوریه سال میلادی 2018) به صورت رایگان برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد. در حال حاضر، این عنوان ویدیویی در سه فروشگاه ایکس‌باکس لایو، پلی‌استیشن و اوریجین در دسترس قرار دارد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با تعداد بازیکنان بازی Apex Legends چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان می‌تواند به دوره پرافتخار دو بازی پابجی و فورتنایت خاتمه دهد؟ در نهایت، چه رکوردهایی توسط این اثر استودیوی ریسپاون اینترتینمنت شکسته خواهد شد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر