جزئیات نسخه بتای بازی The Division 2 منتشر شد

رسانه کلیک - شرکت یوبی‌سافت به‌تازگی اطلاعات و جزئیات بیشتری در خصوص محتویات نسخه بتای بازی The Division 2 منتشر کرد که بر اساس آن، این نسخه به مدت چهار روز در اختیار برخی از بازیکنان قرار می‌گیرد.

جزئیات نسخه بتای بازی The Division 2 منتشر شد

در حالی که حدود یک ماه با عرضه نسخه دوم سری پرطرفدار «دیویژن» فاصله داریم، شرکت یوبی‌سافت با همکاری استودیوی «مسیو انترتینمنت» (Massive Entertainment) به دنبال انتشار نسخه دموی بازی است تا جدا از اینکه هواداران را با دنیای این عنوان آشنا کند، مشکلات و ایرادات احتمالی آن را نیز به کمک بازیکنان برطرف کرده و در نهایت یک اثر مهیج و بی عیب و نقصی را به دست گیمرها برساند.

از طرفی، زمان زیادی تا عرضه نسخه بتای بازی The Division 2 باقی نمانده و به گفته سازندگان، این نسخه از ساعت 12:30 دقیقه ظهر روز پنج‌شنبه 18 بهمن به وقت تهران (ساعت 1:00 بامداد هفتم ماه فوریه سال جاری میلادی به وقت PT) آغاز شده و تا روز یک‌شنبه 21 بهمن (دهم فوریه) به صورت خصوصی در دسترس پیش خریداران بازی قرار خواهد گرفت. هرچند، با ثبت نام در بلاگ رسمی بازی، اگر شانس با شما یار باشد، می‌توانید این نسخه را در این بازه زمانی محدود تجربه کنید.

با این حال، متاسفانه تا به امروز هیچ اطلاعاتی در خصوص محتویات نسخه آزمایشی بازی ارائه نشده بود و کاربران از وجود حالت‌ها و بخش‌های این عنوان بی اطلاع بودند. در همین رابطه، سرانجام یوبی‌سافت سکوت خود را شکست و با انتشار جزئیات تکمیلی، بازیکنان را در جریان محتویات این نسخه قرار داد. بر این اساس، نسخه آزمایشی بازی دیویژن 2 در مجموع شامل دو ماموریت اصلی به نام‌های Grand Washington Hotel و Jefferson Trade Center و پنج ماموریت فرعی می‌شود. اسامی این پنج مرحله فرعی به شرح زیر است:

 • Empire Autumn Hotel
 • MLK Library Hostages
 • National Archives
 • Mustang Court Rescue
 • Bureau Headquarters

جدا از این مراحل، سه دارک زون نیز در این نسخه آزمایشی در نظر گرفته شده و بازیکنان در بخش Skirmish می‌توانند به تجربه حالت بازیکن در برابر بازیکن (PvP) بپردازند. همچنین، بازیکنان در این بازی به هفته منطقه مختلف دسترسی دارند که اسامی این مناطق در زیر گردآوری شده است.

 • The White House
 • Downtown East
 • The Federal Triangle
 • The Smithsonian
 • Final Epiphany
 • The 1040
 • Dark Zone East

در ادامه می‌توانید تصویر اینفوگرافیک نسخه بتای بازی The Division 2 را مشاهده کنید.

بنا به گفته یوبی‌سافت، منطقه Dark Zone East بزرگ‌ترین منطقه سه دارک زون بازی دیویژن 2 است که کاربران در محیط‌های متنوع و بزرگی می‌توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند.

بازی The Division 2 این بار در شهر بزرگ واشنگتن ایالات متحده آمریکا جریان دارد که دنباله وقایع و حوادث نسخه اول مجموعه خود را به تصویر می‌کشد. در این بازی، گروه جدیدی تشکیل شده که سعی در نابودی و سقوط دولت آمریکا هستند و از طرفی، مردم بی‌گناه را به بدترین شکل ممکن از بین می‌برند. از این رو، سربازارن ویژه دیویژن پس از نجات نیویورک، حال این بار به واشنگتن می‌آیند تا با ریشه کنی این فرقه، فاجعه جدید آمریکا را برطرف کنند.

علاوه بر این‌ها، ذکر این نکته مهم است که نسخه بتای بازی The Division 2 به مدت 24 ساعت پیش از زمان مذکور، برای پری‌لود یا همان پیش دانلود قرار می‌گیرد تا گیمرها در روز عرضه این نسخه، وقت خود را صرف دانلود آن نکنند. در دیگر خبرهای مرتبط با این عنوان، می‌توان به عرضه انحصاری نسخه رایانه شخصی آن در فروشگاه اپیک گیمز اشاره کرد. از این رو، بدیهی است که کاربران پی‌سی برای تجربه نسخه بتای بازی باید به این شبکه تازه تاسیس و یا یوپلی مراجعه کنند.

شایان ذکر است؛ بازی مورد انتظار و پرطرفدار دیویژن 2 از مجموعه Tom Clancy در روز جمعه 24 اسفند ماه سال 97 (پانزدهم ماه مارس سال جاری میلادی) روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 و همچنین رایانه‌های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر می‌شود.

حال، دیدگاه شما در رابطه با نسخه بتای بازی The Division 2 چیست؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه این عنوان حتما با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر