تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم چه زمانی آغاز می شود؟

رسانه کلیک - تاریخ و زمان دقیق شروع و پایان تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم چندی پیش توسط یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر فاش شد که بر اساس آن، زمان زیادی تا شروع این رویداد ویژه باقی نمانده است!

تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم چه زمانی آغاز می شود؟

استیم همواره یکی از بهترین و محبوب‌ترین شبکه‌ پلتفرم رایانه شخصی به شمار می‌رود که با برگزاری رویدادهای مختلف و اعمال تخفیف‌های وسوسه انگیز در بازه‌های زمانی مختلف سال، فرصت عالی و بی‌نظیری را برای تهیه و خرید عناوین ویدیویی توسط پی‌سی بازها فراهم می‌کند. از طرفی، این فروشگاه بزرگ و پرمخاطب در روزهای پایانی هر سال میلادی، سه رویداد ویژه به نام‌های فروش هالووین، پاییزی و زمستانی برگزار می‌کند و در آن عناوین ویدیویی جدید با تخفیف‌های شگفت انگیزی رو به رو می‌شوند.

در همین راستا، چند هفته پیش بود که این فروشگاه بزرگ و پرمخاطب دو رویداد مهم خود به نام‌های هالووین و پاییزی (بلک فرایدی) خود را آغاز کرد و در جریان این دو فروش ویژه، بازی‌های محبوبی همچون Shadow of Tomb Raider، اساسین کرید اودیسه، فار کرای 5 با قیمت مناسب‌تری به فروش رفت.

حال، در صورتی که در جریان فروش ویژه هالووین و جمعه سیاه موفق به تهیه و خرید عنوان ویدیویی مورد نظر خود نشده‎‌اید، نگران نباشید چرا که بر اساس گزارش یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر، ظاهرا تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم طی چند روز آینده برگزار خواهد شد.

به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به نام SkrSkrGVNG که در گذشته زمان برگزاری دو رویداد هالووین و بلک فرایدی شبکه استیم را به درستی حدس زده بود، رسما تاریخ و زمان دقیق آغاز و پایان تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم را با کاربران و پی‌سی بازها به اشتراک گذاشت.

بر اساس ادعای این کاربر، تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم راس ساعت 21:25 دقیقه روز پنج‌شنبه 29 آذر ماه امسال به وقت تهران (ساعت 9:55 دقیقه صبح روز 20 دسامبر سال جاری میلادی به وقت PT) آغاز شده و تا ساعت 22:20 دقیقه روز پنج‌شنبه 13 دی به وقت تهران (ساعت 10:50 دقیقه صبح روز 3 ژانویه سال میلادی 2019 به وقت PT) ادامه خواهد داشت.

تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم

هنوز مشخص نیست که در جریان این رویداد زمستانی، کدام یک از بازی‌های جدید و قدیمی مشمول تخفیف‌های وسوسه انگیزی خواهند شد. با این حال، انتظار می‌رود عناوین ویدیویی پرطرفدار شرکت‌های بتسدا، اسکوئر انیکس و یوبی‌سافت با کاهش قیمت قابل توجهی رو به رو شوند.

ذکر این نکته مهم است؛ اگرچه شرکت ولو، خالق شبکه استیم، به خاطر مسائل امنیتی هرگز اطلاعاتی از قبیل زمان آغاز تخفیف‌های گسترده فروشگاه خود را فاش نمی‌کند و در حفظ و نگه‌داری تاریخ دقیق برگزاری چنین رویدادهایی می‌کوشد، اما همواره این اطلاعات به صورت محرمانه بین ولو و سازندگان باقی نمی‌ماند و شاهد افشای جزئیات این تخفیف‌ها هستیم. از این رو، با وجود اینکه تاریخ و زمان‌های فوق توسط شرکت ولو تایید نشده است، اما به‌نظر می‌رسد که گزارش و ادعای این کاربر توییتر درست از آب درمی‌آید.

بهتر است بدانید که شرکت اپیک گیمز، خالق بازی فوق العاده Fortnite، چندی پیش اولین فروشگاه دیجیتالی و شبکه پلتفرم رایانه شخصی خود را تحت عنوان اپیک گیمز استور تاسیس کرد و این شبکه هم‌اکنون با اتخاذ سیاست‌های درست و مختلفی از جمله عرضه رایگان و انحصاری عناوین ویدیویی، در صدد افزایش تعداد کاربران خود، رقابت و شکست شبکه استیم است.

حال، شما در نظر دارید که کدام یک از عناوین ویدیویی جدید را در جریان تخفیف های زمستانی فروشگاه استیم خریداری کنید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر