نسخه آلفای بازی The Division 2 منتشر شد

رسانه کلیک - به گفته شرکت فرانسوی یوبی‌سافت، نسخه آلفای بازی The Division 2 هفته آینده به صورت انحصاری در اختیار بازیکنان و کاربران پلتفرم رایانه شخصی قرار می‌گیرد.

نسخه آلفای بازی The Division 2 منتشر شد

بدون هیچ شک و تردیدی، مجموعه The Division یکی از بهترین و موفق‌ترین فرانچایزهای شرکت یوبی‌سافت است که نسخه اول آن به لطف ارائه گیم‌پلی هیجان انگیز و جذاب، بازخوردهای مثبتی را به همراه داشت و سازندگان را به ساخت دنباله این سری تشویق و ترغیب کرد. حال، کمتر از سه ماه دیگر به عرضه نسخه دوم مجموعه «دیویژن» باقی مانده و یوبی‌سافت با برگزاری رویدادهای آزمایشی و انتشار نسخه بتا، سعی در رفع مشکلات و ایرادات احتمالی بازی دارد.

در حالی که فاز اول نسخه بتای بازی The Division 2 چندی پیش در اختیار بازیکنان قرار گرفت و سازندگان در جریان برخی از ایرادات فنی اثر ویدیویی خود قرار گرفتند، لیکن به‌نظر می‌رسد یوبی‌سافت باز هم به دنبال عرضه نسخه بتای دیگری است و طی چند روز آینده، نسخه آلفای بازی The Division 2 را دسترس گیمرها قرار خواهد داد. البته، این نسخه آلفای فنی صرفا برای کاربران و دارندگان پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده و تا به این لحظه خبری از عرضه این نسخه روی دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 به گوش نرسیده است.

بر این اساس، چنانچه در ماه‌های گذشته برای دریافت نسخه بتای بازی دیویژن 2 ثبت نام کرده‌ باشید، پیشنهاد می‌کنیم همین حالا به پست الکترونیکی خود سر بزنید، چرا که یوبی‌سافت ساعاتی پیش به صورت تصادفی، دعوت‌ نامه‌ای را به تعداد محدودی از ثبت نام کنندگان نسخه بتای این عنوان ویدیویی ارسال کرده و امکان تجربه نسخه آلفای بازی The Division 2 را برای این دسته از کاربران خود فراهم کرده است.

با استناد به آخرین بیانیه شرکت یوبی‌سافت، نسخه آلفای بازی The Division 2 از ساعت 16:30 دقیقه روز شنبه 24 آذر ماه به وقت تهران (ساعت 8 صبح روز پانزدهم دسامبر به وقت ET) الی ساعت 16:30 دقیقه روز سه‌شنبه 27 آذر ماه به وقت تهران (ساعت 8 صبح روز هجدهم دسامبر به وقت ET) به صورت انحصاری در پلتفرم رایانه شخصی و از طریق شبکه یوپلی قابل دسترس خواهد بود.

همان‌طور که اشاره کردیم، متاسفانه نسخه آلفای بازی The Division 2 به صورت عمومی منتشر نمی‌شود و برای تجربه آن، دریافت دعوت‌ نامه‌ حاوی کد دسترسی از سوی شرکت یوبی‌سافت الزامی است. البته، این دعوت نامه برای عده خاصی از کاربران در نظر گرفته نشده و بسته به شانس، سازندگان به صورت تصادفی کدهای دسترسی را به تعداد محدودی از ثبت نام کنندگان نسخه بتای این عنوان ویدیویی ارسال می‌کنند.

با این حال، در صورتی که این دعوت نامه برای شما ارسال نشده باشد، نگران نباشید چرا که یوبی‌سافت وعده داده به‌زودی نسخه بتای خصوصی عنوان ویدیویی دیویژن 2 را منتشر می‌کند. البته، همان‌طور که از نام این بتا مشخص است، بتای خصوصی بازی برای پیش خریداران بازی در نظر گرفته شده و تمامی پیش خریداران بدون هیچ قید و شرطی به آن دسترسی خواهند داشت. به علاوه، شما با ثبت نام در این بتا می‌توانید شانس بعدی خود برای دریافت کد دسترسی امتحان کنید. برای ثبت نام در بتای خصوصی بازی، روی این لینک کلیک کنید.

در هر صورت، شما در حال حاضر می‌توانید نسخه‌های استاندارد، گلد (طلایی) و آلتیمیت این عنوان ویدیویی را به ترتیب با قیمت‌های 59.99 دلار، 99.99 دلار و 119.99 دلار از فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنید و در کنار بهره‌مندی از مزایای پیش خرید، به طور حتم به تجربه نسخه بتای خصوصی بازی بپردازید. توجه داشته باشید که بتای خصوصی روی هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

شایان ذکر است؛ بازی مورد انتظار و پرطرفدار The Division 2 از مجموعه Tom Clancy در روز جمعه 24 اسفند ماه سال 97 روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 و همچنین رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر می‌شود.

حال، فراموش نکنید که دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود پس از تجربه نسخه آلفای بازی The Division 2 را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر