تماشا کنید: بازی Conan the Unconquered معرفی شد

رسانه کلیک - اگر به کارنامه‌ی سازنده بازی Conan the Unconquered یعنی پتروگلیف گیمز نگاهی بیاندازیم، قطعا به این بازی به عنوان یک بازی استراتژی هیجان‌انگیز امیدوار خواهیم شد.

تماشا کنید: بازی Conan the Unconquered معرفی شد

استودیو پتروگلیف گیمز (Petroglyph Games)، علاوه بر بازی Conan the Unconquered بر روی نسخه‌ی بازسازی بازی استراتژی کلاسیک Command & Conquer هم کار می‌کند که قرار است شامل تمامی اکسپنشن‌ها و نسخه Red Alert باشد و توسط الکترونیک ارتز منتشر شود. از شناخته شده‌ترین بازی‌هایی که توسط این استودیو آمریکایی تا به امروز ساخته شده اند می‌توان به Star Wars: Empire At Wars، Guardians of Graxia، Grey Coo و Panzer General: Allied Assault اشاره کرد.

این خبر توسط فانکام (ناشر بازی) منتشر شده است که ضمن آن، از سبک بازی Conan the Unconquered به عنوان یک بازی استراتژِی fast-paced نام برده است. بر اساس توضیحات فانکام، روند این بازی با سرعت بسیاری زیادی جریان خواهد داشت و بازیکنان باید خیلی سریع نیرو‌های جدیدی را وارد میدان مبارزه کنند و خیلی سریع نیروهای‌شان را جایگزین کنند. همچنین باید سازه‎های‌تان را در این بازی تقویت کنید و از آن در برابر غول‌های عظیم الجثه دشمن محافظت کنید.

فانکام در ادامه این خبر ادعا کرده که بازی Conan the Unconquered بین ماه‌های آپریل و ژوئن در سال 2019 میلادی (فروردین الی تیر 98) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

پیش از این دو بازی دیگر بر اساس داستان Conan ساخته شده است. بازی MMO به نام Age of Conan در سال 2008 عرضه شد. یک بازی ماجراجویی هم به نام بازی Conan Exiles بهار سال جاری منتشر شده بود. البته قرار است یک بازی تک نفره بر اساس همین داستان به زودی معرف شود.

لازم به ذکر است که شخصیت Conan (کنان) شخصیت اصلی مجموعه داستان‌هایی است که طی چند جلد کتاب توسط رابرت ای.هاوارد خلق شده است. کنان یک جنگجوی بربر با توانمندی‌های نظامی خارق العاده‌ای است که داستان‌های او به زعم فانکام می‌تواند جذابیت چشمگیری در عرصه بازی‌های ویدیویی داشته باشد.

تصاویر منتشر شده از بازی Conan the Unconquered:ارسال نظر