فیل اسپنسر: سال 2019 برای ایکس‌باکس سال بهتری خواهد بود

رسانه کلیک - این طور که پیداست مایکروسافت مصمم است موفقیت‌های سال 2018 را بهبود دهد؛ چرا که اخیرا فیل اسپنسر طی اظهار نظری قول داده تا سال 2019 سال برای ایکس‌باکس شرایط بهتری وجود داشته باشد.

فیل اسپنسر: سال 2019 برای ایکس‌باکس سال بهتری خواهد بود

اگر در جریان آمار فروش کنسول‌های بازی و خودِ بازی‌های ویدیویی باشید و نقطه نظرات تحلیلگران این عرصه دنبال کرده باشید، می‌دانید که تا پایان سال 2017 کمپانی مایکروسافت نتوانست با سری کنسول ایکس‌باکس وان خود رقابت نزدیکی را با رقیب ژاپنی‌اش پلی‌استیشن 4 داشته باشد؛ در حالی که در سال 2018 مایکروسافت با عرضه بازی‌های مختلف برای این کنسول و همچنین حمایت از ایکس‌باکس وان ایکس (Xbox One X) توانست تحسین بسیاری از منتقدانش را نسبت به خود برانگیخته کند و تحول مثبتی در میزان فروش کنسولش در نسل هشتم کنسول‌های بازی ایجاد کند.

با این حال آقای فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس‌باکس برند مایکروسافت ادعا می‌کند که سال 2019 برای ایکس‌باکس سال بهتری خواهد بود. البته تا حد زیادی هم شاید بتوان به اثبات این ادعای اسپنسر خوش‌بین بود چرا که بازی‌های انحصاری پر سر و صدا و محبوبی مانند Crackdown 3، Ori and the Will of the Wisps و البته بازی Gears 5 قرار است در سال 2019 میلادی برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه شود؛ شاید هم بازی‌های بیشتری در راه باشند!

فیل اسپنسر در این رابطه گفت:

ما بازی Crackdown 3 را داریم و به زودی آن را عرضه خواهیم کرد؛ چیزی که پیش از این در The Game Awards 2018 (مراسم انتخاب بهترین بازی سال 2018) در رابطه با آن صحبت کردیم. ما بازی Gears 5 را داریم که شگفت‌انگیز است؛ یکی از مزایای ما در سال 2019 فرانچایز مورد علاقه من در این نسل، Ori and the Will of the Wisps خواهد بود. خواهیم دید که امسال این اتفاق خواهد افتاد.

همان طور که می‌دانید شرکت سونی در E3 2019 حضور نخواهد داشت و این طور که به نظر می‌رسد فیل اسپنسر چنین فرصت کم سابقه‌ای را غنیمت شمرده است. او در ادامه اظهار کرد:

ما در E3 بازخواهیم گشت و عملکرد باورنکردنی خواهیم داشت. امسال سال بسیار خوبی برای ما و طرفداران‌مان بود و من فکر می‌کنم سال بعد، سال بهتری برای ایکس‌باکس وان باشد.

البته باید اعتراف کرد برند ایکس‌باکس به رغم پسرفتی که در چند سال پیش داشت، به لطف فیل اسپنسر و سیاست‌های صحیحش توانسته در سال‌های اخیر عملکرد خیلی بهتری داشته باشد و به محبوبیت و قدرت گذشته‌اش نزدیک شود.

ارسال نظر