نسخه سوییچ بازی Grid Autosport سال 2019 عرضه خواهد شد

رسانه کلیک - مطابق اعلام رسمی کمپانی کدمسترز، بازی Grid Autosport سال 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

نسخه سوییچ بازی Grid Autosport سال 2019 عرضه خواهد شد

بازی Grid Autosport ، برای اولین بار سال 2014 عرضه شد. این بازی برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و البته اندروید و iOS منتشر شد. حال سازندگان قصد دارند تا این بازی را برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه کنند.

وظیفه پورت Grid Autosport بر روی نینتندو سوییچ را استودیو فرال اینتراکتیو بر عهده خواهد داشت. لازم به ذکر است که این استودیو، پیش از این وظیفه توسعه نسخه‌های موبایلی بازی را نیز بر عهده داشته است. جالب است بدانید که نسخه‌های موبایلی بازی از نظر منتقدین عملکرد بسیار بهتری نسبت به نسخه‌های کنسولی داشته‌اند؛ نسخه iOS بازی در سایت متاکریتیک ، نمره عالی 90 را کسب کرده است.

از طرفی، نسخه‌های کنسولی بازی در سایت متاکریتیک نمره 78 را دریافت کردند که نسبت به نسخه موبایلی بازی، عملکردی ضعیف از نظر منتقدان داشته‌اند. پس جای تعجب وجود ندارد که با توجه به نزدیک بودن سخت افزارهای گوشی‌های هوشمند و کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ، کد مسترز کار توسعه این نسخه را به استودیو فرال اینتراکتیو بسپارد.

آیا شما پیش از این نسخه موبایلی یا کنسولی بازی Grid Autosport را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما درباره این بازی چیست؟ نظرات خودتان را در این پیرامون با ما و کاربران در ارتباط بگذارید.

ارسال نظر