والت دیزنی ورلد از ساخت هتلی جدید و بسیار لوکس خبر می دهد!

رسانه کلیک - والت دیزنی ورلد از ساخت هتلی جدید و بسیار لوکس در این تفریحگاه خبر داد. این هتل که در سال 2022 افتتاح می شود، دارای بیش از 900 اتاق است.

والت دیزنی ورلد از ساخت هتلی جدید و بسیار لوکس خبر می دهد!

تفریحگاه والت دیزنی ورلد به تازگی از ساخت هتلی جدید و بسیار لوکس در این مجموعه خبر داده است. این هتل جدید که بین تفریحگاه قلعه دیزنی و لژ دیزنی ساخته می شود، به علت مجاورت با پارک Magic Kingdom برای مهمانان خود فرصت های بی نظیری را فراهم می کند. دسترسی به این هتل نیز مانند سایر تفریحگاه های دیزنی به وسیله قایق نیز امکان پذیر است.

برای این هتل هنوز نام خاصی انتخاب نشده است؛ اما دیزنی اعلام کرده که در ساخت این هتل جنگلی از طبیعت الهام می گیرد و اطراف آن پر از مناظر زیبای درختان و آبشارها خواهد بود.

با توجه به لژ دیزنی که دارای طراحی داخلی بی نظیر و مناظری فوق العاده رو به پارک های ملی شمال غربی آمریکا است و همچنین کلبه های تفریحگاه قلعه دیزنی که توسط 3 کیلومتر مربع جنگل احاطه شده اند، طراحی این هتل تازه نیز باید بسیار چشمگیر و دیدنی باشد.

بخشی از دارایی های این هتل نیز مانند سایر هتل های والت دیزنی ورلد متعلق به Disney Vacation Club خواهد بود. اتاق های متعلق به Disney Vacation Club از امکانات آپارتمانی بهره می برد و در اصل متعلق به اعضای این باشگاه است؛ با این حال سایر افراد نیز می توانند آن ها را رزرو کنند.

این هتل تنها ملکی محسوب نمی شود که توسط والت دیزنی ورلد در حال ساخت است. این مجموعه هم اکنون دو پروژه دیگر را نیز توسعه می دهد. یکی از این پروژه ها تفریحگاه دیزنی در مکزیک بوده که برجی 15 طبقه با 545 اتاق است. پروزه بعدی تفریحگاه ساحلی دیزنی بوده که متعلق به Disney Vacation Club است.

در حالی که تا سال 2022 فاصله زیادی داریم؛ والت دیزنی ورلد پیش از آن پروژه های دیگری مانند یک ترن هوایی با تم میکی موس و پارک تم دار Star Wars: Galaxy's Edge را افتتاح می کند.

ارسال نظر