آیپاد تاچ جدید مجهز به چیپست اپل A10 فیوژن از راه رسید

رسانه کلیک - اپل از آیپاد تاچ جدید رونمایی کرد. این دستگاه از نظر طراحی در مقایسه با نسل گذشته خود تغییرات کمی را تجربه کرده است.

آیپاد تاچ جدید مجهز به چیپست اپل A10 فیوژن از راه رسید

چندین سال از عرضه آخرین نسخه آیپاد تاچ می گذرد و حال اپل از نسل جدید آن رونمایی کرده است. این محصول دارای طراحی مشابه با نسل گذشته خود است؛ با این حال در بخش مشخصات فنی شاهد تغییرات زیادی در آن هستیم.

در حالی که در گذشته اپل برای طراحی موزیک پلیر خود از آیفون الهام می گرفت، جدیدترین نسل آن هیچ شباهتی به آیفون X و طراحی بدون حاشیه آن ندارد.

قدرت آیپاد تاچ جدید اپل را چیپست A10 Fusion تامین می کند ( کمپانی TSMC تولید انبوه تراشه A10 اپل را برعهده گرفت ). این پردازنده در گوشی آیفون 7 مورد استفاده قرار گرفته است.

این دستگاه قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد که برای مثال می توان به تماس تصویری گروهی و همچنین واقعیت افزوده اشاره کرد. این محصول در نسخه 256 گیگابایتی نیز به فروش می رسد.

در سال 2015 شاهد عرضه نسل ششم این دستگاه بودیم و حال نسل هفتم آن از راه رسیده است. طراحی این دو محصول یکسان بوده و همچنان شاهد استفاده از یک نمایشگر 4 اینچی با حاشیه زیادی در این موزیک پلیر هستیم. این سبک طراحی در سال 2019 منسوخ شده است.

اپل برای آیپاد تاچ جدید از دکمه هوم استفاده کرده، دکمه ای که در جدیدترین آیفون های آن غایب است. این موزیک پلیر را باید ارزان ترین دستگاهی در بازار دانست که از سیستم عامل iOS بهره می برد.

قیمت پایه آیپاد تاچ جدید با 32 گیگابایت حافظه داخلی برابر با 199 دلار است. در نسخه های 128 و 256 گیگابایتی، این محصول به ترتیب با قیمت 299 و 399 دلار به فروش می رسد. از امروز کاربران می توانند این موزیک پلیر را سفارش دهند.

ارسال نظر