هواوی P40 و P40 پرو تاییدیه TENAA دریافت کردند

رسانه کلیک - هواوی P40 و P40 پرو به تازگی موفق به کسب تاییدیه TENAA شده اند. با توجه به این موضوع، در آینده نزدیک با جدیدترین پرچمداران هواوی ملاقات می کنیم.

هواوی P40 و P40 پرو تاییدیه TENAA دریافت کردند

در حالی که انتظار داریم در اواخر ماه آینده میلادی شرکت هواوی جدیدترین پرچمداران خود را معرفی کند، به تازگی هواوی P40 و P40 پرو در وب‌سایت TENAA حضور پیدا کرده اند ( گوشی هواوی P40 Pro از زوایای مختلف به نمایش گذاشته شد ). هواوی P40 با دو شماره مدل ANA-AN00 و ANA-TN00 در این وب‌سایت حاضر شده و هواوی P40 Pro نیز با شماره مدل ELS-AN00 و ELS-TN00 در این وب‌سایت مشاهده شده است. به نظر می رسد با نسخه جهانی و نسخه مخصوص بازار چین این محصولات روبه‌رو هستیم.

وب‌سایت TENAA اطلاعات زیادی از این گوشی های هوشمند در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد و تنها به پشتیبانی از دو سیم کارت و شبکه ارتباطی 5G اشاره می کند. علاوه بر این موضوع، هواوی P40 و P40 پرو از سیستم عامل اندروید بهره می برند که چندان تعجب برانگیز نیست.


  • هواوی P40 و P40 پرو

  • هواوی P40 و P40 پرو

انتظار می رود علاوه بر این دو گوشی هوشمند، با هواوی P40 Pro Premium Edition نیز ملاقات کنیم. این دستگاه از 5 سنسور برای دوربین اصلی خود بهره می برد. یکی از آن ها، سنسور تله فوتو پریسکوپی خواهد بود که قابلیت زوم اپتیکال 10 برابری را در اختیار کاربران قرار می دهد. سنسور 52 مگاپیکسلی، سنسور Cine با رزولوشن 40 مگاپیکسلی و سنسور 8 مگاپیکسلی تله فوتو با قابلیت زوم اپتیکال 5 برابر دوربین آن را تشکیل می دهند.

بر اساس شایعات، هوای P40 پرو به نمایشگر خمیده مجهز می شود. علاوه بر رندر، تصاویر واقعی این گوشی هوشمند نیز در اختیار رسانه ها قرار گرفته بود که به دوربین سلفی دوگانه اشاره می کرد ( گوشی P40 پرو هواوی در دنیای واقعی مشاهده شد؛ نمایشگر بدون حاشیه ).

ارسال نظر