افشای تصویر جدیدی از گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ

رسانه کلیک - به تازگی تصویر جدیدی از گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده که شایعات گذشته را تایید می کند.

افشای تصویر جدیدی از گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ

کمپانی سامسونگ هنوز به طور رسمی از خانواده گلکسی S20 رونمایی نکرده است. این گوشی های هوشمند در تاریخ یازدهم فوریه و در مراسم آنپکد سامسونگ به طور رسمی به هواداران معرفی می شوند.

با این حال به نظر می رسد که تمام خصوصیات این سری جدید تا پیش از رونمایی رسمی، لو می روند. افشاگری ها و رندرهای متعددی در خصوص این گوشی ها، از ماه گذشته هر روز در فضای آنلاین منتشر می شوند. امروز نیز تصویر جدیدی از سری گلکسی S20 سامسونگ در توییتر منتشر شده که در آن، هر سه دستگاه در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

این تصویر، پنل پشتی سه اسمارت فون سری Galaxy S20 را به نمایش گذاشته است. البته به لطف تصاویر لو رفته در چند هفته گذشته، این تصویر اطلاعات جدیدی با خود به همراه ندارد. دوربین هر سه دستگاه به طور عمدی مات شده است، اما به وضوح می توان اختلاف اندازه آن ها را مشاهده کرد.

خانواده گوشی های گلکسی اس 20 شامل گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا می شود. در مراسم معرفی رسمی از این محصولات، قیمت آن ها نیز اعلام می شود. با این حال طبق شایعات متعدد، ظاهرا مدل 5G گلکسی S20 اولترا با قیمت 1300 دلار عرضه می شود. مدل 4G گلکسی S20 در بازار اروپا با قیمت 899 یورو و نسخه 5G آن با قیمت 999 یورو به فروش خواهند رسید. قیمت گلکسی S20 پلاس نیز با برخورداری از فناوری 5G در حدود 1099 یورو برآورد شده است. ظاهرا کمپانی کره ای قصد دارد تا در مراسم رونمایی از خانواده گلکسی S20، گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود یعنی گلکسی Z Flip را نیز به نمایش بگذارد.

ارسال نظر