افشای تصاویری از قاب سامسونگ گلکسی S11 پلاس

رسانه کلیک - به تازگی تصاویر جدیدی از قاب پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی S11 پلاس لو رفته است. این تصاویر، رندرهای گذشته را تایید می کنند.

افشای تصاویری از قاب سامسونگ گلکسی S11 پلاس

اخیرا رندرهای تازه ای از پرچمدار جدید سری گلکسی S سامسونگ در اینترنت لو رفته بود که نشان دهنده طراحی خاصی بود که تاکنون در هیچ یک از گوشی های پیشین این برند مشاهده نشده است. با این حال، از آن جا که هیچ اعلام رسمی و معتبری از سوی سامسونگ در دسترس نبود، ویژگی های این گوشی هنوز مورد سوال بود. یکی از گزارش هایی که به تازگی منتشر شده، شامل تصاویر تازه ای از قاب قاب سامسونگ گلکسی S11 پلاس است که با رندرهای منتشر شده پیش از این، مطابقت دارد.

به استناد تصاویری که به تازگی لو رفته اند، این گوشی دارای یک المان ویژه برای قرارگیری دوربین خاص آن است. این ویژگی با رندرهای لو رفته پیشین مطابقت دارد؛ با این حال این تصاویر نشان دهنده دوربین بزرگتری نسبت به رندرها هستند که در گوشه بالا سمت چپ گوشی قرار دارد. در قسمت جلوی این گوشی نیز حفره ای مخصوص قرارگیری دوربین سلفی تکی دیده می شود.

قاب سامسونگ گلکسی S11 پلاس

به استناد گزارش ها، دوربین اصلی این گوشی 108 مگاپیکسلی بوده و دوربین دوم آن نیز 48 مگاپیکسلی است. این گوشی همچنین به یک لنز ToF، یک لنز واید و سنسوری به نام Bright Night مجهز است. همچنین گفته شده که این گوشی زوم 10 برابر بسیار باکیفیت و زوم 100 برابر ترکیبی نیز دارد. به استناد شایعات، این گوشی ممکن است به چیپست اسنپدراگون 865 یا اگزینوس 990 سامسونگ مجهز باشد که این موضوع بسته به شرایط محیطی بازار فروش گوشی متفاوت است. همچنین ذکر شده که این گوشی دارای باتری 4900 میلی آمپری بوده و قیمتی معادل 999 دلار خواهد داشت.

با این همه، هنوز هیچ گونه تایید رسمی از سوی سامسونگ منتشر نشده است. همچنین گفته شده که ممکن است در بخش هایی از این گزارش زیاده روی شده باشد. بنابراین، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سامسونگ گلکسی S11 پلاس بهتر است فعلا منتظر باشیم.

ارسال نظر