عرضه نوکیا 9.1 PureView تا سال آینده به تعویق افتاد

رسانه کلیک - تاریخ عرضه نوکیا 9.1 PureView مجددا به تعویق افتاد. این محصول احتمالا در سه ماهه دوم سال 2020 در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

عرضه نوکیا 9.1 PureView تا سال آینده به تعویق افتاد

شرکت فنلاندی نوکیا از چند ماه پیش ساخت گوشی نوکیا 9.1 PureView را آغاز کرده است. قرار بود که مراحل آماده سازی این محصول در تابستان 2019 پایان یابد، اما یک مشکل کوچک در ماژول دوربین، باعث شد تا تاریخ عرضه آن تا سه ماهه چهارم سال میلادی به تعویق بیافتد. حال خبر رسیده که این محصول تا قبل از سال 2020، آمادگی ورود به بازار را نخواهد داشت.

طبق گزارش های Nokia anew، گوشی نوکیا 9.1 PureView احتمالا در سه ماهه دوم سال 2020 روانه بازار می شود. این یعنی شرکت نوکیا احتمالا تا قبل از ماه آوریل، اسمارت فون جدید خود را به دنیا معرفی نمی کند. ظاهرا علت به تعویق افتادن این امر، زمانبندی نامناسب و عدم توانایی شرکت نوکیا جهت رقابت با برندهای دیگر بوده است. همانطور که می دانید، شرکت هایی نظیر سامسونگ، اپل، گوگل، هواوی و وان پلاس، به تازگی پرچمداران جدید خود را وارد بازار کرده اند. این موضوع می تواند میزان فروش محصولات نوکیا را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.

نوکیا 9.1 PureView

گوشی نوکیا 9.1 PureView از پردازنده اسنپدراگون 855 بهره می برد. این در حالی است که اکثر پرچمدارانی که در اوایل سال 2020 عرضه می شوند، مجهز به اسنپدراگون 865 هستند. البته به تعویق افتادن تاریخ عرضه گوشی نوکیا به HMD گلوبال این اجازه را می دهد تا مراحل آماده سازی نسخه مجهز به اسنپدراگون 865 را نیز به اتمام برساند. بدین ترتیب برخی از قطعات سخت افزاری گوشی نیز باید بهینه سازی شوند.

اگر نوکیا 9.1 PureView مجهز به اسنپدراگون 865 در اوایل سال میلادی جدید آماده ورود به بازار شود، آنگاه می توان گفت که توانایی رقابت با محصولاتی همچون گلکسی S11 سامسونگ، هواوی P40 پرو، گلکسی نوت 11 و پیکسل 5 گوگل را پیدا خواهد کرد.

ارسال نظر