رندر جدید گوشی میزو ۱۷ منتشر شد؛ حاشیه های فوق باریک

رسانه کلیک - رندر جدید میزو ۱۷ به اینترنت راه پیدا کرد. این محصول مجهز به صفحه نمایش خمیده بوده و حاشیه آن از میزو 16s پرو نیز باریک تر است.

رندر جدید گوشی میزو ۱۷ منتشر شد؛ حاشیه های فوق باریک

جک وانگ، رئیس کمپانی چینی میزو یکی از طرفداران سرسخت طراحی متقارن برای گوشی های همراه است. شاید به همین خاطر باشد که این شرکت برای کاهش حاشیه های اطراف و افزایش اندازه نمایشگر، تا به حال از طراحی ناچ استفاده نکرده است. حال رندر جدید گوشی میزو ۱۷ نشان می دهند که این محصول مانند مدل های قبلی خود از یک طراحی متقارن و بی نقص بهره می برد.

گوشی جدید میزو ۱۷ نیز درست مانند سری میزو ۱۶ دارای حاشیه های بسیار باریک است. با این تفاوت که حاشیه های بالایی و پایینی آن تقریبا به باریکی حاشیه های کناری هستند. این موضوع باعث شده تا میزو ۱۷ از نسبت صفحه نمایش به بدنه بیشتری برخوردار باشد. فراموش نکنید که نمایشگر این محصول، کاملا مسطح نیست و از طرفین به سمت بیرون متمایل می شود ( رندرهای جدید میزو 17 خبر از نمایشگر خمیده می دهند ).

میزو ۱۷ دارای اسپیکر مکالمه در بالای صفحه بوده و در سمت راست حاشیه بالای آن نیز یک دوربین سلفی کوچک به چشم می خورد. شاید جالب باشد بدانید که در حال حاضر تنها سنسوری که به راحتی در این حاشیه فوق باریک قرار می گیرد، سنسور ۴۳.۷ میگاپیکسلی ایزوسل Slim GH1، ساخت کمپانی سامسونگ است ( سنسور سامسونگ ISOCELL Slim GH1 معرفی شد ).

علاوه بر این، یک دوربین سه گانه نیز در پنل پشتی تعبیه شده که سنسور اصلی و البته ۴۶ مگاپیکسلی آن، مجددا از شرکت کره ای سامسونگ خریداری شده است. متاسفانه هنوز اطلاعات دیگری درباره گوشی میزو ۱7 وجود ندارد؛ با این حال می دانیم که این محصول مانند همتای پرچمدار خود یعنی میزو 16s پرو دارای طراحی زیبا و منحصر به‌فردی خواهد بود ( میزو 16sپرو به صورت رسمی معرفی شد ).

ارسال نظر