مشخصات ظاهری گوشی هوشمند وان پلاس 7T پرو لو رفت

رسانه کلیک - به تازگی تصاویر جدیدی از گوشی وان پلاس 7T پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته که مشخصات ظاهری این محصول را به خوبی نشان می دهند.

مشخصات ظاهری گوشی هوشمند وان پلاس 7T پرو لو رفت

همانطور که می دانید، اوایل این هفته تصاویر زنده ای از وان پلاس 7T پرو در Weibo منتشر شد. البته طراحی دقیق این گوشی در تصاویر چندان مشخص نبود، چراکه دستگاه درون قاب مخصوصی قرار داشت. حال تصاویر جدید دیگری از گوشی وان پلاس 7T پرو پخش شده که نمای پنل پشتی را به وضوح نمایش می دهند.

با توجه به تصاویر گرفته شده از قسمت جلوی گوشی می توان گفت که در ساخت وان پلاس 7T پرو از بریدگی نمایشگر استفاده نشده است. لبه های این گوشی به صورت منحنی بوده وحاشیه زیرین آن بسیار باریک است. اسپیکر مکالمه گوشی در یک شکاف باریک در بالای آن قرار گرفته و ظاهرا بزرگ تر از اسپیکر گوشی وان پلاس 7 پرو است. طراحی بدون ناچ بیانگر آن است که این اسمارت فون به مکانیزمی مجهز شده که با فشردن آن می توان به راحتی عکس سلفی گرفت.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بخشی از پنل پشتی این محصول به رنگ آبی است. یک دوربین سه گانه عمودی و یک فلش LED نیز در بالای آن به چشم می خورد. به نظر می رسد که اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش قرار دارد. طراحی پنل پشتی وان پلاس 7T پرو تقریبا شبیه به گوشی هوشمند وان پلاس 7 پرو است.

وان پلاس 7T پرو

هنوز به طور قطع نمی توان گفت که گوشی نشان داده شده در تصاویر، همان وان پلاس 7T پرو است. در حقیقت این گوشی شباهت بسیاری به نسخه سبز رنگ وان پلاس 7 پرو (نبیولا) دارد. تنها وجه تمایز این دو گوشی، اسپیکر بزرگ تر است! گوشی های نسخه T وان پلاس معمولا دارای مشخصات بهبود یافته هستند، اما طراحی آن ها نسبت به مدل اصلی تغییر داده نمی شود. بنابراین احتمال می رود که وان پلاس 7T پرو شبیه به وان پلاس 7 پرو بوده، ولی مشخصات آن بهبود یافته باشند.

گوشی وان پلاس 7T پرو مجهز به اسنپدراگون 855 پلاس است. همچنین احتمال عرضه این گوشی در رنگ بندی های جدید نیز وجود دارد. تاکنون هیچ خبر رسمی مبنی بر وجود وان پلاس 7T پرو منتشر نشده است، اما این شرکت معمولا محصولات جدید خود را در ماه نوامبر معرفی می کند. تا آن زمان ممکن است نسخه 5G این گوشی نیز عرضه شود.

ارسال نظر