رندرهای جدید گوگل پیکسل 4 منتشر شد

رسانه کلیک - رندرهای جدید گوگل پیکسل 4 به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی هوشمند به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود.

رندرهای جدید گوگل پیکسل 4 منتشر شد

در گذشته شاهد انتشار رندرهای پرچمدار آینده گوگل بودیم؛ با این حال به علت کیفیت پایین، جزئیات کمی از آن قابل مشاهده بود. به تازگی رندرهای جدید گوگل پیکسل 4 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که کیفیت مناسبی دارند. در گذشته گوگل با انتشار رندری، حضور المان مربعی شکل روی پنل پشتی این دستگاه را تایید کرده بود. انتظار می رود آیفون های 2019 دارای سبک طراحی مشابه برای پنل پشتی خود باشند.

گوگل برای پرچمداران آینده خود دوربین اصلی سه گانه در نظر می گیرد. سنسور استاندارد، سنسور تله فوتو و سنسور ToF دوربین اصلی این محصولات را تشکیل می دهند. گوگل قصد دارد این گوشی های هوشمند را با حاشیه نمایشگر استاندارد روانه بازار کند. حاشیه بالایی صفحه نمایش، دوربین سلفی دوگانه، اسپیکر مکالمه و چندین سنسور را میزبانی می کند.

حاشیه های اطراف نمایشگر ابعاد یکسانی ندارند به گونه ای که ضخامت آن در بخش بالایی نسبت به قسمت پایینی بیشتر است. با توجه به Navigation Bar اندروید Q، کاهش حاشیه بخش پایینی نمایشگر به سود کاربران است. نحوه کار با ژست های حرکتی در پرچمداران آینده گوگل در مقایسه با گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال راحت تر خواهد بود. دستگاه موجود در این رندرها به رنگ سفید است؛ با این حال انتظار می رود گوگل پرچمداران آینده خود را تنها در رنگ های مشکی و نعنایی روانه بازار کند.

دکمه پاور این گوشی هوشمند دارای رنگ متفاوتی نسبت به بدنه است. انتظار می رود قدرت گوشی های پیکسل 4 و پیکسل 4 XL توسط چیپست اسنپدراگون 855 تامین شود. در حال حاضر گوگل در رابطه با تاریخ معرفی این محصولات اطلاعاتی را منتشر نکرده؛ با این حال انتظار می رود در ماه اکتبر سال جاری میلادی با آن ها ملاقات کنیم.

ارسال نظر