تاریخ عرضه نسخه 5G هواوی میت 30 و میت ایکس مشخص شد

رسانه کلیک - طبق آخرین اخبار منتشر شده، هواوی میت X در ماه سپتامبر و نسخه 5G هواوی میت 30 در دسامبر سال جاری میلادی روانه بازار می شوند.

تاریخ عرضه نسخه 5G هواوی میت 30 و میت ایکس مشخص شد

علیرغم مشکلاتی که امروزه بر سر راه هواوی قرار گرفته، به نظر می رسد این شرکت به هیچ عنوان قصد کناره گیری از عرصه رقابت را ندارد. این شرکت چینی از چندین ماه پیش در لیست تحریم آمریکا قرار دارد، اما ظاهرا این موضوع موجب تغییر و یا به تعویق افتادن برنامه های آن نشده است. هنوز مشخص نیست که هواوی برای دور زدن تحریم ها دقیقا چه راه حلی را در پیش گرفته، اما واضح است که این شرکت هنوز در حال کار روی سری هواوی میت 30 است و قصد دارد تا یک نسخه 5G را به عنوان پرچمدار خود معرفی کند.

شرکت هواوی در کنفرانس 5G روسیه اعلام کرد نسخه 5G هواوی میت 30 در دسامبر سال جاری آماده عرضه در بازار روسیه خواهد بود. بنابراین می توان تاریخ عرضه آن در سایر کشورها را نیز به صورت تقریبی به دست آورد. انتظار می رود نسخه 4G LTE هواوی میت 30 نیز در ماه اکتبر وارد بازار شود؛ البته اگر تا آن موقع، اوضاع تحریم ها وخیم تر نشود.

تاریخ عرضه هواوی میت X

از طرف دیگر، زمزمه هایی هم از عرضه گوشی قابل انعطاف هواوی میت ایکس در ماه سپتامبر به گوش می رسد. احتمال می رود که تا آن زمان، سامسونگ از گوشی انعطاف پذیر جدیدی رونمایی کند و گلکسی فولد اصلاح شده نیز در اختیار خریداران قرار گرفته باشد. می دانیم که تاریخ عرضه گلکسی فولد پس از بروز مشکلات متعدد، چند ماه به تعویق افتاده است؛ برای همین شرکت هواوی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا به عاقبت سامسونگ گرفتار نشود. هواوی میت X باید در هنگام ورود به بازار، کاملا بی نقص و حرفه ای به نظر برسد تا هواداران خود را ناامید نکند.

ارسال نظر