گوگل رندر گوشی پیکسل 4 را منتشر کرد!

رسانه کلیک - رندر گوشی پیکسل 4 توسط شرکت گوگل منتشر شد. این رندر خبر از حضور المان مربعی شکل روی پنل پشتی این گوشی هوشمند می دهد.

گوگل رندر گوشی پیکسل 4 را منتشر کرد!

گوگل در یک اقدام غیر قابل پیش بینی، رندری از گوشی پیکسل 4 در حساب توییتری خود منتشر کرد. این رندر، پنل پشتی پرچمدار آینده گوگل را به نمایش می گذارد.

رندر منتشر شده، تصاویر فاش شده گذشته را تایید می کند. با توجه به این موضوع، انتظار می رود با طراحی نهایی این محصول روبه‌رو باشیم.

در این رندر شاهد بخش بالایی و پایینی پنل پشتی به صورت جداگانه هستیم. گوشی پیکسل 4 مانند نسل گذشته خود از طراحی تمام شیشه ای بهره می برد؛ با این حال به نظر می رسد گوگل قصد ندارد آن را به صورت دو رنگ وارد بازار کند.

این گوشی هوشمند برای دوربین اصلی خود به یک المان مربعی شکل روی پنل پشتی مجهز می شود. در حالی که رندرهای منتشر شده خبر از سنسورهای بزرگی برای دوربین می دهند، در واقعیت با سنسورهای کوچک تری روبه‌رو خواهیم بود.

در زیر سنسورهای دوربین فلاش LED به همراه سیستم فوکوس خودکار لیزری قرار گرفته است. در سمت راست فلاش LED، میکروفن را مشاهده می کنیم.

در حالی که برخی منابع به استفاده از دوربین اصلی سه گانه در گوشی پیکسل 4 اشاره کرده بودند، گوگل برای آن دوربین اصلی دوگانه در نظر می گیرد. این امکان وجود دارد که فاصله کانونی این دو سنسور متفاوت باشد.

دکمه های تنظیم صدا و پاور در سمت راست دستگاه قرار می گیرد و همچنین روی پنل پشتی آن سنسور اثر انگشت حضور ندارد. انتظار می رود گوگل برای این دستگاه، سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر در نظر بگیرد.

در گذشته شاهد انتشار تصاویر واقعی از این گوشی هوشمند بودیم که پنل جلویی آن را به نمایش می گذاشت ( تصاویر گوگل پیکسل 4 فاش شد؛ حضور حفره درون نمایشگر ).

ارسال نظر