احتمال رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت 10e با باتری 3400 میلی آمپر ساعتی

رسانه کلیک - شایعه ای جدید به معرفی سامسونگ گلکسی نوت 10e در سال جاری میلادی اشاره می کند. این محصول دارای یک باتری 3400 میلی آمپر ساعتی است.

احتمال رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت 10e با باتری 3400 میلی آمپر ساعتی

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات فراوانی در رابطه با سامسونگ گلکسی نوت 10 بودیم. بر اساس این شایعات، سامسونگ در ادامه سال جاری از گلکسی نوت 10 با شماره مدل SM-N970 و نوت 10 پرو با شماره مدل SM-N975 رونمایی می کند.

به تازگی اطلاعاتی از سوی GalaxyClub.nl در اختیار رسانه ها قرار گرفته که به ظرفیت باتری سامسونگ گلکسی نوت 10e اشاره می کند. وظیفه تامین انرژی این محصول بر عهده یک باتری 3400 میلی آمپر ساعتی است.

در گذشته گزارش ها ظرفیت باتری گلکسی نوت 10 پرو را مشخص کرده بودند. سامسونگ برای تامین انرژی این محصول یک باتری 4500 میلی آمپر ساعتی در نظر می گیرد. این موضوع به معنای افزایش 500 میلی آمپر ساعتی ظرفیت باتری این گوشی هوشمند در مقایسه با سامسونگ گلکسی نوت 9 است.

سامسونگ گلکسی نوت 10

در صورتی که گزارش های گذشته صحت داشته باشد، سامسونگ گلکسی نوت 10 پرو به نمایشگر 6.75 اینچی و نسخه استاندارد آن به صفحه نمایش 6.28 اینچی مجهز می شود. این محصولات از حفره درون نمایشگر بهره می برند. این سبک طراحی را در گوشی های سری گلکسی S10 مشاهده کرده ایم.

سامسونگ گلکسی نوت 10e نقش گلکسی S10 ای را در میان گوشی های سری گلکسی نوت 10 برعهده خواهد داشت. در همین راستا باید شاهد قیمت گذاری مناسب آن باشیم تا افراد بیشتری قادر به خرید آن باشند.

انتظار می رود نسخه استاندارد این گوشی هوشمند به نمایشگر با رزولوشن فول اچ دی پلاس مجهز شود. این موضوع کاهش مصرف انرژی آن را در پی دارد.

سامسونگ احتمالا در ماه آگوست سال جاری میلادی از گوشی های سری گلکسی نوت 10 رونمایی کند. در آینده اطلاعات بیشتری از این محصولات در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

ارسال نظر