احتمال حذف تاچ سه بعدی از آیفون های 2019 اپل

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با آیفون های 2019 اپل در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از حذف تاچ سه بعدی از این محصولات می دهد.

احتمال حذف تاچ سه بعدی از آیفون های 2019 اپل

اپل در چند سال گذشته از فناوری 3D Touch در محصولات خود استفاده کرده است. این تکنولوژی علاوه بر گوشی های هوشمند این برند، در اپل واچ نیز مورد استفاده قرار گرفته است. در نهایت می توان تاچ سه بعدی را در ترک پد لپ تاپ های این شرکت مشاهده کرد.

این فناوری در آیفون های اپل با استقبال بالایی مواجه نشد و کاربران نتوانستند با آن ارتباط مناسبی برقرار کنند. این موضوع می تواند دلیلی بر حذف آن از آیفون های 2019 اپل باشد.

به تازگی گزارشی از سوی تحلیلگر بارکلی، Blayne Curtis توسط Mac Rumors در اختیار رسانه ها قرار گرفته که خبر از حذف این فناوری از گوشی های هوشمند آینده اپل می دهد. Curtis با تامین کنندگان قطعات مربوط به فناوری تاچ سه بعدی جلساتی را برگزار کرده و به این موضوع پی برده که آیفون های 2019 اپل بدون این فناوری از راه می رسند.

این موضوع برای بسیاری از علاقه مندان به دنیای تکنولوژی عجیب نیست. در حالی که تاچ سه بعدی پتانسیل بسیار بالایی دارد، در چندین سال حضور خود در گوشی های اپل نتوانسته قابلیت های خود را به کاربران اثبات کند.

بسیاری از اپلیکیشن ها از این فناوری پشتیبانی می کنند؛ با این حال قابلیت های آن در تعدادی از برنامه ها محدودتر است. این موضوع در تجربه کاربری افراد مشکل ایجاد کرده است.

اپل چند ماه دیگر از آیفون های جدید خود رونمایی می کند. این محصولات به سیستم عامل آی او اس 13 مجهز می شوند و قدرت آن ها را چیپست اپل A13 تامین می کند. انتظار می رود دستگاه های جایگزین آیفون XS و ایکس اس مکس دارای دوربین اصلی سه گانه باشند.

ارسال نظر