کدام گوشی های اپل سیستم عامل iOS 13 را دریافت نمی کنند؟

رسانه کلیک - در آینده نزدیک سیستم عامل iOS 13 معرفی می شود؛ با این حال گزارشی جدید به عدم عرضه آن برای تعدادی از گوشی های اپل اشاره می کند.

کدام گوشی های اپل سیستم عامل iOS 13 را دریافت نمی کنند؟

اپل در تاریخ 3 ژوئن، کنفرانس WWDC2019 را برگزار می کند. در این مراسم با سیستم عامل آی او اس 13، MacOS 10.15 و واچ او اس 6 ملاقات خواهیم کرد. با توجه به این موضوع، بسیاری از محصولات اپل بروزرسانی نرم افزاری جدیدی دریافت می کنند.

به تازگی گزارشی در اینترنت منتشر شده که خبر از عدم عرضه سیستم عامل iOS 13 برای تعدادی از گوشی های اپل شامل آیفون 6 می دهد.

بر اساس این گزارش، اپل سیستم عامل آی او اس 13 را برای گوشی های آیفون SE، آیفون 6، آیفون 6 پلاس و آیپد مینی 2 عرضه نمی کند. در حالت کلی، تمام محصولاتی که دارای چیپست اپل A9 باشند، این بروزرسانی را دریافت نمی کنند.

اپل در گذشته نسخه های جدید سیستم عامل خود را برای بسیاری از محصولات قدیمی عرضه می کرد؛ با این حال کاربران از این موضوع رضایت کامل نداشتند. این بروزرسانی ها باعث کاهش عملکرد این گوشی های هوشمند می شد.

آیفون SE2

در حالی که اپل در گذشته محصولات محدودی را روانه بازار می کرد، در سال های اخیر شاهد عرضه تعداد زیادی گوشی از سوی این شرکت بودیم. این موضوع به معنای آن است که اپل برای آپدیت تمامی آن ها با مشکل روبه‌رو است.

آیفون 6 بیش از 240 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است و پرفروش ترین گوشی تولیدی این برند محسوب می شود. با توجه به این موضوع، بسیاری در حال استفاده از آن هستند. عدم عرضه بروزرسانی جدید باعث می شود بخش بزرگی از آن ها نسبت به تعویض گوشی خود ترغیب شوند.

اپل در ماه های اخیر با کاهش فروش محصولات خود در بازارهای جهانی مواجه شده است. در حال حاضر این برند به عنوان سومین شرکت بزرگ تولیدکننده گوشی های هوشمند در جهان شناخته می شود.

ارسال نظر