آنر 20 در بنچمارک Geekbench مشاهده شد

رسانه کلیک - آنر 20 در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرد. این گوشی هوشمند هفته آینده به صورت رسمی در معرض دید عموم قرار می گیرد.

آنر 20 در بنچمارک Geekbench مشاهده شد

در تاریخ 21 مه با گوشی آنر ۲۰ به همراه نسخه پرو آن به صورت رسمی ملاقات می کنیم ( تاریخ رونمایی از گوشی های سری آنر 20 اعلام شد ). این دستگاه به تازگی در بنچمارک Geekbench حضور پیدا کرده است.

این دستگاه که دارای شماره مدل YAL-L21 است، در این بنچمارک در بخش تک هسته ای امتیاز 3278 و در بخش چند هسته ای امتیاز 9709 را کسب کرده است. امتیازهای این دستگاه تفاوت چندانی با گوشی های سری میت 20 هواوی ندارد که با توجه به استفاده از پردازنده کایرین 980 در این محصولات، منطقی به نظر می رسد.

دستگاه موجود در این بنچمارک به 6 گیگابایت رم مجهز شده، البته نسخه 8 گیگابایتی آن نیز وارد بازار می شود. بر اساس Geekbench، این گوشی هوشمند به سیستم عامل پیش فرض اندروید 9 مجهز می شود. آنر ۲۰ از رابط کاربری EMUI 9.0 بهره می برد.

در گذشته این شرکت از گوشی آنر 20 لایت رونمایی کرده بود ( آنر 20 لایت مجهز به چیپست Kirin 710 از راه رسید ). این دستگاه به دوربین اصلی سه گانه مجهز شده و از برش نمایشگر قطره ای بهره می برد.

در گذشته شاهد افشای مشخصات آنر ۲۰ بودیم. بر اساس شایعات، این گوشی هوشمند به 6/8 گیگابایت رم و 128/256 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود. آنر برای این محصول خود دوربین اصلی سه گانه در نظر می گیرد ( مشخصات آنر 20 لو رفت؛ نمایشگر 6.1 اینچی و 8 گیگابایت رم ).

در کنار این گوشی هوشمند، شاهد رونمایی از نسخه پرو آن نیز خواهیم بود ( آنر 20 پرو به حفره درون نمایشگر مجهز می شود ). این دستگاه به حفره درون نمایشگر مجهز می شود و از دوربین اصلی چهارگانه بهره می برد ( رندرهای آنر 20 پرو فاش شد؛ دوربین اصلی چهارگانه ).

ارسال نظر