منتظر عرضه گوشی انعطاف پذیر وان پلاس در آینده نزدیک نباشید

رسانه کلیک - گوشی انعطاف پذیر وان پلاس در آینده نزدیک معرفی نمی شود. این موضوع توسط مدیر عامل این شرکت رسما تایید شده است.

منتظر عرضه گوشی انعطاف پذیر وان پلاس در آینده نزدیک نباشید

وان پلاس احتمالا در حال توسعه سه گوشی هوشمند برای عرضه در سال جاری میلادی است؛ با این حال در میان آن ها گوشی انعطاف پذیر حضور ندارد. مدیر عامل وان پلاس، Pete Lau این موضوع را در مصاحبه ای در شهر میلان اعلام کرده است.

آقای Lau به این موضوع اشاره کرده که هم اکنون، زمان مناسبی برای عرضه گوشی انعطاف پذیر نیست. علت این موضوع را باید در قیمت بالای آن ها جستجو کرد. به نظر می رسد آقای Lau تفاوت چندانی میان گوشی های استاندارد و منعطف قائل نیست.

این شرکت به‌جای توسعه گوشی های هوشمند انعطاف پذیر، به دنبال ورود به بخش های دیگر بازار است. این کمپانی چینی در آینده نزدیک از تلویزیون خود رونمایی می کند که وان پلاس از آن به عنوان نمایشگر هوشمند یاد می کند.

بر اساس اعلام آقای Lau، کنترل ها از رده خارج شده محسوب می شوند و به جای آن، هوش مصنوعی باید قادر به یادگیری عادت های بیننده و انتخاب اطلاعات برای او باشد. به نظر می رسد تلویزیون وان پلاس به سیستمی مشابه با Google Now مجهز می شود.

وان پلاس علاوه بر تولید تلویزیون، قصد ورود به صنعت خودرو را نیز دارد. این شرکت در حال کار روی قطعات الکترونیکی خودرو است چرا که تولید خودرو به صورت کامل یک فرآیند بسیار پیچیده محسوب می شود. خودروها می توانند به نسل پنجم تلفن همراه و یا دستیار مجازی قدرتمند مجهز شوند.

از دیگر پروژه های وان پلاس می توان به شبکه ارتباطی 5G و هوش مصنوعی اشاره کرد. این شرکت به دنبال توسعه کاربردهای این دو فناوری است. در رابطه با معرفی تلویزیون وان پلاس نمی توان تاریخ دقیقی را اعلام کرد.

ارسال نظر