رندرهای اولین گوشی موتورولا مجهز به دوربین اصلی چهارگانه منتشر شد

رسانه کلیک - رندرهای اولین گوشی موتورولا مجهز به دوربین اصلی چهارگانه در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این محصول دارای برش نمایشگر قطره ای است.

رندرهای اولین گوشی موتورولا مجهز به دوربین اصلی چهارگانه منتشر شد

شرکت های چینی در حال توسعه گوشی های هوشمند خود بدون حاشیه نمایشگر و همچنین بریدگی و حفره درون آن هستند. علاوه بر این موضوع، برندهای مطرح چینی روی کیفیت دوربین اصلی محصولات تولیدی خود نیز تمرکز زیادی کرده اند.

هواوی سال گذشته میلادی از اولین گوشی هوشمند مجهز به دوربین اصلی سه گانه، هواوی P20 پرو به صورت رسمی رونمایی کرد. امسال نیز این شرکت گوشی P30 پرو مجهز به دوربین اصلی چهارگانه را در معرض دید عموم قرار داد.

در سال های اخیر بسیاری از شرکت ها از چندین سنسور برای دوربین اصلی گوشی های هوشمند خود استفاده کرده اند. تا امروز با گوشی های سامسونگ، هواوی و نوکیا مجهز به دوربین اصلی چهارگانه و پنچ گانه ملاقات کرده ایم.

لنوو به عنوان مالک شرکت موتورولا قصد دارد گوشی هوشمند جدید خود را با چندین دوربین روانه بازار کند. به تازگی رندرهای گوشی موتورولا مجهز به دوربین اصلی چهارگانه در فضای مجازی منتشر شده است.

بر اساس رندرهای منتشر شده، محصول آینده موتورولا به صفحه نمایش 6.2 اینچی مجهز می شود که بدون حاشیه است. زیر این نمایشگر سنسور اثر انگشت قرار می گیرد و در بالای آن نیز برش قطره ای به چشم می خورد.

روی پنل پشتی این اسمارت فون شاهد خودنمایی دوربین اصلی چهارگانه به همراه لوگوی موتورولا و فلاش LED هستیم. حساب کاربری OnLeaks ابعاد این محصول را برابر با 8.8 × 75 × 158.7 میلی متر اعلام کرده است.

اطلاعات بیشتری از این گوشی هوشمند به اینترنت راه پیدا نکرده است؛ با این حال انتظار می رود این محصول، موتو G8 و یا یکی از نسخه های این دستگاه باشد. در آینده گزارش ها و شایعات بیشتری از این اسمارت فون موتورولا در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

ارسال نظر