تاریخ پیش فروش گلکسی اس 10 سامسونگ مشخص شد

رسانه کلیک - تاریخ پیش فروش گلکسی اس 10 سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفت. کاربران می توانند گوشی های سری گلکسی S10 را از تاریخ 2 اسفند پیش خرید کنند.

تاریخ پیش فروش گلکسی اس 10 سامسونگ مشخص شد

به تازگی پوستری به اینترنت راه پیدا کرده که تاریخ پیش فروش گوشی گلکسی اس 10 سامسونگ به همراه برادران آن را به نمایش می گذارد.

در این پوستر به معرفی این گوشی های هوشمند در تاریخ 21 فوریه اشاره شده که البته با توجه به ساعت برگزاری آن، می توان به این موضوع پی برد که سامسونگ پرچمداران جدید خود را در تاریخ 20 فوریه معرفی می کند.

پیش فروش این محصولات از تاریخ 2 اسفند، تنها یک روز پس از معرفی آغاز می شود. فروش اصلی این گوشی های هوشمند از تاریخ 8 مارس شروع می شود و خریداران در این تاریخ، محصولات خود را تحویل می گیرند.

تا به امروز اطلاعات زیادی در رابطه با گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ در فضای مجازی منتشر شده است. این شرکت کره ای قصد دارد گوشی های گلکسی S10e، گلکسی اس 10، گلکسی S10 پلاس و گلکسی اس 10 ایکس را در معرض دید عموم قرار دهد ( نتایج بنچمارک گلکسی S10 پلاس مجهز به پردازنده اگزینوس 9820 منتشر شد ).

این گوشی های هوشمند به مشخصات فنی قدرتمندی مجهز می شوند. قدرت پرچمداران آینده سامسونگ را با توجه به بازار هدف، چیپست اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 تامین می کند.

این محصولات از حفره درون صفحه نمایش برای دوربین سلفی بهره می برند ( تصویر واقعی گلکسی S10 پلاس منتشر شد؛ دوربین سلفی دوگانه ). گلکسی S10 پلاس دارای دوربین سلفی دوگانه است.

گوشی گلکسی S10e به دوربین اصلی دوگانه و دو برادر بزرگ آن به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شوند. این محصولات با قیمت بالایی در اختیار خریداران قرار می گیرند ( قیمت گلکسی S10e و گلکسی S10 لو رفت ).

ارسال نظر