رندرهای گلکسی F سامسونگ منتشر شد؛ یک گوشی انعطاف پذیر جذاب

رسانه کلیک - رندرهای گلکسی F سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد. انتظار می رود با این گوشی هوشمند در تاریخ 1 اسفند ملاقات کنیم.

رندرهای گلکسی F سامسونگ منتشر شد؛ یک گوشی انعطاف پذیر جذاب

تا به امروز اطلاعات زیادی از اولین گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. در گذشته صفحه نمایش این محصول به نمایش گذاشته شده بود و سپس در CES این محصول در معرض دید افراد مخصوصی قرار گرفت.

به تازگی رندرهای گلکسی F سامسونگ منتشر شده است که طراحی آن را به نمایش می گذارد. در این تصاویر لولای مورد استفاده در محصول آینده سامسونگ به نمایش گذاشته شده است.

ضخامت این محصول بسیار کم بوده که علت آن را باید در استفاده از فناوری های جدید توسط این شرکت کره ای جستجو کرد. علاوه بر ضخامت، حاشیه های کمی در اطراف صفحه نمایش به چشم می خورد.

اندازه کلی صفحه نمایش برابر با 7.3 اینچ است که رزولوشن آن به 2152 × 1536 پیکسل می رسد. اندازه نمایشگر در حالتی که دستگاه خم شده باشد، 4.58 اینچ است.

گوشی گلکسی F سامسونگ از دو باتری بهره می برد که سامسونگ هزینه بالایی را برای تولید آن پرداخت می کند. استفاده از مواد گران قیمت در تولید این گوشی هوشمند باعث می شود خریدار برای تصاحب آن هزینه بالایی را به این شرکت کره ای پرداخت کند ( قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ برملا شد ).

در این رندرها پنل پشتی دستگاه به نمایش گذاشته نشده است بنابراین نمی توان در رابطه با دوربین اصلی این محصول اظهار نظر قطعی کرد. انتظار می رود سامسونگ برای این گوشی گران قیمت از دوربین اصلی سه گانه استفاده کند.

رندرهای گلکسی F سامسونگ فاقد دوربین سلفی هستند؛ با این حال انتظار می رود این اسمارت فون به دوربین سلفی دوگانه مجهز شود.

سامسونگ در تاریخ 20 فوریه مراسمی را برای رونمایی از گوشی های سری گلکسی اس 10 خود برگزار می کند. به احتمال زیاد در این مراسم گوشی انعطاف پذیر آن نیز به نمایش گذاشته می شود.

ارسال نظر