منتظر معرفی گوشی اچ تی سی U13 پلاس نباشید!

رسانه کلیک - گزارشی جدید به این موضوع اشاره می کند که گوشی اچ تی سی U13 پلاس سال آینده میلادی معرفی نمی شود.

منتظر معرفی گوشی اچ تی سی U13 پلاس نباشید!

اچ تی سی با معرفی گوشی One M7 تغییرات زیادی را در دنیای اسمارت فون ها ایجاد کرد؛ با این حال این کمپانی تایوانی در سال های اخیر وضعیت مالی مناسبی ندارد. این کمپانی برای جلوگیری از ضرر بیشتر، تصمیم گرفته محصولات تولیدی خود را کاهش دهد و بیشتر روی گوشی های بالارده و پرچمدار تمرکز کند.

این شرکت در سال جاری میلادی از گوشی پرچمدار اچ تی سی U12 پلاس رونمایی کرد که با وجود مشخصات فنی قدرتمند و طراحی مناسب، فروش خوبی را در بازار تجربه نکرد. یکی از دلایل فروش پایین این محصول، تبلیغات نامناسب اچ تی سی است. به نظر می رسد استراتژی این کمپانی برای سال آینده تغییر می کند.

بر اساس گزارش هایی که به تازگی در فضای مجاری منتشر شده است، این کمپانی در نیمه اول سال 2019 از گوشی پرچمدار جدیدی رونمایی نمی کند، بنابراین با گوشی اچ تی سی U13 پلاس ملاقات نخواهیم کرد. این شرکت قصد دارد در اواخر بهار یک گوشی میان رده را معرفی کند. در این گزارش اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی، طراحی و قیمت این دستگاه وجود ندارد.

علاوه بر این گوشی میان رده، اچ تی سی قصد دارد از یک محصول متفاوت در اواخر سال آینده میلادی رونمایی کند. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با این محصول در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال انتظار می رود محصول جدید اچ تی سی یک پرچمدار بسیار قدرتمند باشد.

این احتمال وجود دارد که اچ تی سی از یک گوشی هوشمند برای رقابت با گوشی های گلکسی نوت 10 و همچنین آیفون های 2019 رونمایی کند. به نظر می رسد اچ تی سی قصد دارد سهم خود را در بازار گوشی های هوشمند افزایش دهد.

ارسال نظر