احتمال تجهیز گوشی های میان رده سامسونگ به سنسور اثر انگشت اولتراسونیک

رسانه کلیک - گزارشی جدید به حضور سنسور اثر انگشت اولتراسونیک در گوشی های میان رده سامسونگ اشاره می کند. این سنسور زیر نمایشگر قرار می گیرد.

احتمال تجهیز گوشی های میان رده سامسونگ به سنسور اثر انگشت اولتراسونیک

بسیاری از گزارش ها و شایعات به استفاده از سنسور اثر انگشت اولتراسونیک در پرچمدار آینده سامسونگ ، گلکسی اس 10 اشاره می کنند. شرکت های تولیدکننده گوشی های هوشمند، جدیدترین فناوری ها را برای پرچمداران خود در نظر می گیرند. در همین راستا استفاده از اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک در گلکسی S10‌ طبیعی به نظر می رسد.

انتظار می رود این کمپانی کره ای تغییراتی را در بازار ایجاد کند. بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی Digitimes منتشر شده، گوشی های میان رده سامسونگ در سال 2019 به اسکنر اثر انگشت اولتراسونیک مجهز می شود.

در این گزارش به این موضوع اشاره شده که کوالکام سنسورهای مورد نیاز برای گوشی های پرچمدار و میان رده سامسونگ را تامین می کند. این اسکنرها از اواخر سال جاری میلادی و یا اوایل سال 2019 در اختیار این کمپانی کره ای قرار می گیرد.

تا به امروز شرکت های زیادی از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر در گوشی های تولیدی خود استفاده کرده اند. ویوو و هواوی چندین اسمارت فون با این ویژگی را در اختیار کاربران قرار داده اند که در این میان می توان به هواوی میت 20 پرو اشاره کرد.

استفاده از سنسور اثر انگشت اولتراسونیک در گوشی های میان رده می تواند این فناوری را در اختیار کاربران بیشتری قرار دهد. در صورتی که سامسونگ بتواند چنین اقدامی را انجام دهد، باید منتظر عرضه گوشی های با قیمت مناسب و مجهز به این فناوری باشیم.

بر اساس گزارش مالی سامسونگ، میزان فروش گوشی های میان رده و پایین رده این کمپانی با کاهش همراه بوده است. با توجه به این موضوع، استفاده از سنسور اثر انگشت اولتراسونیک در محصولات میان رده این شرکت کره ای می تواند افزایش فروش آن را در پی داشته باشد.

ارسال نظر