گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی F به رابط کاربری مخصوصی مجهز می شود

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در رابطه با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی F منتشر شده است. این دستگاه در اوایل سال آینده میلادی معرفی می شود.

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی F به رابط کاربری مخصوصی مجهز می شود

سامسونگ در آینده نزدیک و در کنفرانس توسعه دهندگان در سان فرانسیسکو، گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را پشت درهای بسته معرفی می کند. به احتمال زیاد این اسمارت فون در این کنفرانس به صورت رسمی در معرض دید عموم قرار نمی گیرد. به تازگی اطلاعات جدیدی از گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی F منتشر شده است.

گزارشی جدید نام گلکسی F را برای این گوشی هوشمند تایید می کند. به احتمال زیاد حرف F برای کلمه Foldable در نامگذاری این گوشی هوشمند استفاده می شود. این دستگاه دارای شماره مدل SM-F900U خواهد بود که شباهت زیادی به شماره مدل گوشی های سری S سامسونگ دارد.

بر اساس اطلاعات جدید، در حال حاضر نمونه اولیه این گوشی هوشمند با شماره بیلد نرم افزار F900USQ0ARJ5 در ایالات متحده آمریکا مراحل آزمایش خود را طی می کند.

گفته می شود این دستگاه با یک رابط کاربری مخصوص برای سیستم عامل اندروید در اختیار خریداران قرار می گیرد. این رابط کاربری با همکاری شرکت گوگل توسعه پیدا می کند.

گوشی انعطاف پذیر سامسونگ گلکسی F با شماره مدل SM-F900F و SM-F900N نیز به بازار عرضه می شود که احتمالا این شماره مدل ها مربوط به نسخه های اروپایی و آسیایی این اسمارت فون است.

سامسونگ در رابطه با مشخصات فنی اولین گوشی منعطف خود اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار نداده است؛ با این حال گزارشی در گذشته به استفاده از 512 گیگابایت حافظه داخلی در این گوشی هوشمند اشاره کرده بود. انتظار می رود این گوشی هوشمند با قیمتی نزدیک به 2000 دلار به بازار عرضه شود.

در حالی که بسیاری از افراد علاقه مند به دنیای گوشی های هوشمند منتظر معرفی اولین گوشی انعطاف پذیر جهان توسط شرکت سامسونگ و یا هواوی بودند، دیروز شرکت چینی Royale از چنین محصولی رونمایی کرد ( Royole از نخستین گوشی هوشمند قابل انعطاف در جهان رونمایی کرد ).

ارسال نظر