کارن کراد در سکوی دوم فن بازار ملی ایستاد

کارن‌کراد در شبکه فن‌بازار ملی ایران به رتبه دو رسید.

کارن کراد در سکوی دوم فن بازار ملی ایستاد

به گزارش کلیک، سکوی تامین‌مالی جمعی کارن‌کراد به استناد ماده 14 آیین‌نامه تاسیس و راهبری شبکه فن بازار ملی ایران، موفق به اخذ رتبه دو در فرایند ارزیابی و رتبه‌بندی در بین کارگزاران تجارت فناوری شبکه فن‌بازار ملی ایران شد. این دستاورد نشان از تعهد و توانایی این شرکت در ارائه خدمات به‌روز و باکیفیت در زمینه فناوری مالی دارد.

به نقل از روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، شبکه فن‌بازار ملی ایران با توجه به نقشه جامع علمی کشور و ابلاغیه‌های شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وظیفه توسعه بازار فناوری کشور را عهده‌دار است.

در حال حاضر بیش از ۷۰ بروکر فناوری زیر نظر این شبکه فعالیت می‌نمایند، که ۵۲ بروکر پس از انجام ارزیابی، موفق به اخذ گواهی تأیید فعالیت کارگزاری تجارت فناوری شده‌اند.

گروه پیشگامان کارآفرینی کارن در میان 52 بروکر که موفق به اخذ گواهی تائید فعالیت کارگزاری تجارت فناوری شده‌اند، به رتبه‌ی دو در فرایند ارزیابی و رتبه‌بندی در بین کارگزاران تجارت فناوری شبکه فن‌بازار ملی ایران دست یافته است، لازم به ذکر است این رتبه‌بندی در چهار سطح انجام می‌شود که در رتبه‌بندی صورت گرفته، هیچ یک از بروکرها موفق به اخذ رتبه‌ی اول نشده‌اند.

صعود سکوی کارن‌کراد به رتبه دوم در شبکه ملی فن‌بازار ایران نه تنها نشان‌دهنده توانایی عملیاتی آن است، بلکه نقش محوری آن را در پیشبرد چشم‌انداز فناوری کشور نشان می‌دهد. با تمرکز بر نوآوری و ارائه خدمات با کیفیت، گروه پیشگامان کارآفرینی کارن همچنان آماده است تا در آینده سهم قابل توجهی در توسعه بازار فناوری ایران داشته باشد.

 

 

ارسال نظر