آخرین وضعیت پروژه ابررایانه سیمرغ بررسی شد

رسانه کلیک - آخرین وضعیت پروژه ابررایانه سیمرغ در یازدهمین جلسه شورای پژوهشی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.

آخرین وضعیت پروژه ابررایانه سیمرغ بررسی شد

به گزارش کلیک به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، یازدهمین جلسه شورای پژوهشی پژوهشگاه ICT با حضور اعضا، به صورت برخط برگزار شد.

در ابتدای این جلسه وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ICT، ضمن مهم برشمردن پروژه ابررایانه سیمرغ، خواستار ارائه گزارشی از آخرین وضعیت این پروژه شد.

سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه امیرکبیر و مجری پروژه ابررایانه سیمرغ، با حضور در این جلسه، ضمن بیان سوابق و توانمندی‌های دانشگاه در خصوص انجام پروژه ابررایانه، گزارشی از این پروژه و معرفی اعضای تیم ارائه کرد.

در ادامه این جلسه، با طرح سوالات و نکاتی پیرامون پروژه ابررایانه سیمرغ توسط سایر اعضا، مقرر شد که موارد مذکور توسط مجری پروژه ابررایانه اعمال شود.

همچنین بررسی درخواست تغییرات زمانی، مالی و پرسنلی پروژه «راهبری و پایش پژوهش‌های لازم پیرامون تحلیل آثار متقابل مسائل فرهنگی جامعه ایران و فضای مجازی» دستور کار دوم این جلسه بود که با توجه به توضیحات مجری پروژه و تایید و توافقات کارفرما، مورد تایید قرار گرفت.

ارسال نظر