بازار برای انتخاب بهترین‌های سال 98 میان کاربرانش نظرسنجی برگزار می‌کند

رسانه کلیک -  به رسم هر سال، کافه‌بازار نظرسنجی برای انتخاب بهترین برنامه و بازی، سال ۹۸را برگزار می‌کند. کاربران بازار در روزهای ۲۲ و ۲۳ اسفند می‌توانند در صفحه اول بازار، برترین برنامه و بازی، را انتخاب کنند.

بازار برای انتخاب بهترین‌های سال 98 میان کاربرانش نظرسنجی برگزار می‌کند

امسال ۸ برنامه و ۸ بازی، به ترتیب از ۲۴ و ۱۲ دسته برنامه و بازی نامزد بهترین‌های سال ۹۸ بازار هستند.

فرایند رأی‌گیری به صورت آنلاین و در صفحه اول اپلیکیشن بازار انجام خواهد‌ شد. برگزیده‌های نهایی کاربران در روزهای اول و دوم فروردین سال ۹۹ در صفحه اول بازار به کاربران معرفی می‌شوند.

نامزدهای بخش برترین برنامه سال ۹۸

هشت برنامه نامزد بخش برترین برنامه سال ۹۸ بازار هستند. این ۸ برنامه بیشترین تعداد کاربر را بین برنامه‌های سال ۹۸ دارند. ویژگی‌ اصلی این برنامه‌ها در آسان‌تر کردن زندگی روزمره‌ است؛ در طول روز ممکن است چندین بار از آنها استفاده شوند، در نتیجه برنامه‌هایی پراستفاده هستند.

اسنپ

آپ - اپلیکیشن پرداخت همراه

تپسی - درخواست آنلاین تاکسی

آپارات

نقشه و مسیریاب بلد

دیجی کالا

دیوار

تقویم اذان‌گو باد صبا

همه نامزدها در بخش برترین برنامه‌، جزو برگزیده‌های صفحه اول بازار در سال ۹۸ نیز بوده‌اند. این برنامه‌ها در سال ۹۸ به‌روز‌رسانی و توسعه مداوم داشته اند.

نامزدهای بخش بهترین بازی موبایلی سال ۹۸

هشت بازی نامزد بخش برترین بازی موبایلی سال ۹۸ بازار هستند. همه نامزدها در بخش برترین بازی در سال ۹۸ در بازار معرفی شده‌اند. این بازی‌ها بیشترین تعداد کاربر را بین بازی‌های ایرانی سال ۹۸ داشته‌اند و در میان کاربران از محبوبیت و امتیاز بالایی برخوردار بوده‌اند:

شاه دزد

جالب شد

هادس ۲

گلمراد

تور کلمات

گشت پلیس ۲ ( خودروی پلیس )

بابا شاه

ارباب جنگ

شایان ذکر است سال پیش نیز بازار این نظز سنجی را برگزار کرده و عناوین برترین برنامه به قصه‌های قرآنی، برترین بازی به آهنگتو ، و پرطرفدارترین فیلم و سریال بازاربه فیلشاه تعلق گرفته بود.

ارسال نظر