تهدید دستگاه‌ های خدمات دهنده به مردم توسط رییس کمیته مخابرات مجلس

رسانه کلیک - رییس کمیته مخابرات مجلس، دستگاه‌ های دولتی و غیردولتی خدمات دهنده به جامعه را که حاضر به پیوستن به دولت الکترونیک نیستند، به انتشار عمومی اسامی‌ شان تهدید کرد.

تهدید دستگاه‌ های خدمات دهنده به مردم توسط رییس کمیته مخابرات مجلس

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ رمضانعلی سبحانی‌ فر رییس کمیته مخابرات مجلس عنوان کرد: یکی از راه‌ های جلوگیری از مفاسد اداری و مالی و تسریع در انجام امور مردم و حذف امضاهای طلایی این است که دستگاه‌ های دولتی و غیردولتی هر چه سریعتر به دولت الکترونیک و مرکز ملی تبادل اطلاعات بپیوندند ( وزیر ارتباطات: با اصلاح فرآیندها و اجرای دولت الکترونیک فساد را ریشه کن می کنیم ).

نماینده مردم سبزوار در مجلس در خصوص دستگاه‌ های دولتی و غیردولتی خدمات دهنده به جامعه اظهار کرد: کمیته مخابرات مجلس رایزنی‌ ها و گفت‌ و گوهای زیادی با همه دستگاه‌ های حکومتی و دولتی داشته تا هر چه سریعتر این اتفاق بیفتد، اما برخی از دستگاه‌ هایی که بیشترین سر و کار را با مردم دارند، همچنان تن به اجرای قانون نمی‌ دهند ( غایبان بزرگی به دولت الکترونیکی متصل نشده اند ). تاکید می‌ کنم در صورت تداوم این رفتار از سوی این دستگاه‌ ها، ضمن انتشار اسامی آنها به جامعه، به مردم خواهیم گفت این دستگاه‌ ها با شفافیت در عملکردشان مخالفند و نمی‌ خواهند انجام کار مردم، تسهیل و تسریع شود.

وی اضافه کرد: به جای سیستم سنتی فعلی که شبکه‌ ای از مفاسد اداری و اقتصادی در همه دستگاه‌ های دولتی و غیردولتی ایجاد کرده است، ارائه خدمات توسط دستگاه‌ های خدمات دهنده به جامعه باید به صورت الکترونیک و سیستمی انجام شود تا بساط انواع مفاسد مختلف در قوای سه‌ گانه برچیده شود.

ارسال نظر