اچ تی سی بالاخره به سوددهی رسید!

رسانه کلیک - شرکت اچ تی سی پس از مدت ها به سوددهی رسید. این شرکت تایوانی به تازگی گزارش مالی خود برای سه ماهه چهارم 2018 را منتشر کرده است.

اچ تی سی بالاخره به سوددهی رسید!

شرکت اچ تی سی امروز گزارش مالی خود برای سه ماهه چهارم سال 2018 و کل سال 2018 را منتشر کرده است. در حالی که این برند وضعیت مناسبی در بازار ندارد، توانسته عملکرد مالی خوبی را از خود نشان دهد.

این شرکت در سه ماهه چهارم 2018 موفق به کسب سود اندکی شده که این موضوع، درآمد آن برای سال 2018 را افزایش داده است.

بر اساس گزارش منتشر شده، اچ تی سی در سه ماهه چهارم سال گذشته میلادی موفق به کسب 143 میلیون دلار سود شده است. سود کلی این شرکت در سال 2018 برابر با 389 میلیون دلار بوده است. درآمد این برند تایوانی در مقایسه با سال 2017 رشد بالایی را تجربه کرده است.

به نظر می رسد این شرکت به خوبی توانسته با تغییرات در سطوح مدیریتی مختلف، وضعیت مالی خود را در دو سال گذشته بهبود دهد. با توجه به این موضوع، انتظار می رود این برند تا یکسال دیگر در بازار حضور داشته باشد.

معرفی اچ تی سی U12 لایف

در حال حاضر اچ تی سی وضعیت مناسبی در بازار ندارد. فروش این برند در مقایسه با سال گذشته، کاهش پیدا کرده است. اچ‌تی‌سی در سال های گذشته یکی از مطرح ترین برندها در زمینه ساخت گوشی های هوشمند بود؛ با این حال شرکت هایی مانند سامسونگ و برندهای چینی به خوبی توانستند جایگاه آن را در بازار بگیرند.

در حالی که برندهای مطرح پرچمداران خود برای سال 2019 را معرفی کردند، اچ‌تی‌سی هنوز اطلاعاتی در رابطه با پرچمدار جدید خود در اختیار رسانه ها قرار نداده است.

این شرکت به تازگی اعلام کرده در سه ماهه دوم سال جاری میلادی، اندروید پای را برای پرچمداران گذشته خود منتشر می کند ( تاریخ عرضه اندروید پای برای گوشی های اچ‌تی‌سی مشخص شد ).

ارسال نظر